Vstudios Xtreme G

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by iPlay, Apr 14, 2005.

  1. iPlay

    iPlay Komšija

    Mislim da sam negdje ovde procitao o Vstudios Xtreme G tako da nisam mogao da nadjem temu... helem skinem ja drivere Vstudios Xtreme G 71.24a i instaliram, trazi mi restart, i restartujem... Kad treba da dodje do LogIn prozora.. NEMA, samo stoji slika i ne radi nista, cekao sam jedno 3-4 min., madjutim se nista ne desava. Restartujem opet racunar, i idem na Last God Config. (ili kako se zove) opet isto, samo stoji pozadina, bez prozora za logIn. Helem, retstartujem, opet racunar i probam da udjem pod SaveMode opet ista stvar... Sada me interesuje zasto? Pri instalaciji sam ukljucio sve 4 opcije i normalno je instalirao, bez greske neke...

    System sam vratio, imam image od diska, inace BackUp refreshiram svaki mjesec danan u slucaju da se ovako nesta desi.)

    Vstudios Xtreme G
    http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1042
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    ma šta će ti to... pa imaš default nvidia-u, catalyste i druge provjerenije stvari, za ovo prvi put čujem, a vidiš da ti je i shebalo sistem.
     
  3. iskusni

    iskusni Komšija

    XtremeG je žešće sranje.milioni bugova. omega puno bolji
     
  4. iPlay

    iPlay Komšija

    omega?
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    bože catalyste... na omegu sam mislio.

    goglaj malo i skini omega drivere.
     
  6. iskusni

    iskusni Komšija

  7. iPlay

    iPlay Komšija