WebCam zarotiran za 180 stepeni..

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Hells, Jan 7, 2010.

  1. Hells

    Hells Aktivista

    U pitanju je Notebook Asus K50IN

    Integrisana Webcam,slika joj je zarotirana za 180 stepeni

    Aplikacija koju koristim je LifeFrame

    Driver instaliran,Windows 7 je u pitanju...dok sam imao Vistu bilo je uredu..

    Probao sam reinstall driver i Lifeframe..al nista ne djeluje.
    Hvala unaprijed!!
     
  2. apdejt

    apdejt Overclocker

    Jojjjjjj, imao isti problem davno jednom na Asusu i nikada ga nisam softverski rijesio ni pomocu drivera niti nekih dodatnih softvera. Na kraju kolega rastavio i fizicki zarotirao kamericu, a nikada se nisam potrudio da saznam da li je to Asus naopako postavio ili je nesto drugo bilo u pitanju, ali vidi tebi na Visti radila normalno hmmmm ????
     
  3. Hells

    Hells Aktivista

    Hehehe,druZe,jesi me nasmijo' hahahaha...ne dajes mi neku nadu...jedino ovo sto je radilo kako treba na Visti :D

    Nista..Vista rulezz...bolja od 7ice!!! hahahhaha...:D:D

    Aj' cekacu jos neke pametne,pa onda fizicki rotirat..
     
  4. apdejt

    apdejt Overclocker

    Ja ti ovo najozbiljnije kazem, majke mi moje nije zajebancija :) , ali ak je radilo na Visti vjerovatno ima nacin i da se natjera na 7
     
  5. Hells

    Hells Aktivista

    Vjerujem i ja da je moguce..tako da necu nista poduZimat...al je fkt smijesno..hahha..:D
     
  6. Esh

    Esh HWB

  7. Hells

    Hells Aktivista

    Enise,svaka ti cast..uspjelo je..hvala ti puno!!!!!! :D

    Ipak nisam morao pikati i fizicki okretat,hehe :D
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Neke stvari se ne mogu kupiti novcem. Za sve ostalo tu je epic fail. :mrgreen:

    [​IMG]
     
  9. apdejt

    apdejt Overclocker

    jbg. nekada je pritisak toliki da je epic fail rjesene za sve probleme :)
     
  10. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Kolega je imao slican problem, i rijesio je tako sto je u driverima promijenio sa "invert" na normalnu opciju, tako nekako... pod promijenio mislim modifikovao driver :)
     
  11. RaP

    RaP Komšija

    Imas tamo kada instaliras videvoviev upalis ga ides na video capture filter i flip vertical