Wifi Dell Inspiron 15 (3543)

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by kio, Mar 16, 2016.

  1. kio

    kio Komšija

    Pozdrav društvo,

    Uzeo sam pomenuti laptop u Imtecu, prije pola godine. Kako sam ga uzeo imam odredjenih problema sa wifi-om, kada je laptop u sobi (gdje je modem) imam neta, cim izadjem i zatvorim vrata od sobe nemam pristup internetu. Ostali uređaji imaju wifi pristup po cijelom stanu. Wifi izgubi signal i onda putem onog wizarda ga povratim na minut-dva i opet nista. Probao sam tutorijale po netu, ali nista. Znam da par kolega ima slican Dell-ov model, pa da pitam imaju li slicnih problema.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Da probaš prvo sa drugim driverima?
     
  3. kio

    kio Komšija

    Probao sam sa [​IMG] ovu opciju sam otkacio, za sada radi. A instalirao sam vec orginalne Dell-ove drivere.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nepisano je pravilo da se ta opcija isključuje za WiFi adaptere. A najbolje je staviti originalne Intel-ove drivere.
     
  5. kio

    kio Komšija

    Mislim da sam probao ovo vec, ali nije urodilo plodom :roll: . Ako bude i dalje zezalo, vracam intel. Hvala
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Isprobaj kad ukljucis u Power Management-u da je High Performance.
     
  7. Decerto

    Decerto Komšija

    vidi da ti je ovako

    [​IMG]
     
  8. kio

    kio Komšija

    Probao sam sve, neko vrijeme je radilo ali ponovo se vraca problem gdje nema mreze, i wi fi adapter se resetuje. Probati cu windows driver pa javim :)