Win XP-access is denied

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by zoi, Jan 15, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    imao sam ranije instaliran win xp i ponovo ga instaliram na drugu particiju i obrisem ona stari windovs.ali ostao mi je my documents folder iz starog windivsa i nemogu da udjem na njeg jer je onaj bio administratorski i sada pise acces denied.interesuje me kako sada da udjem u taj folder???pokusam preko svog accounta kojeg sam nastimao da ima admin opcije i nemoze.jel imao neko ovakav problem i znali neko kako ovo da rijesim???
    jednom sam imao isti problem i nest sam kliknuo desnim na folder i nasao tamo nekako neku listu i imao sam opcije da odaberem acc i onda dole mogucnosti,dozvole zabrane itd.imao sam denny all i alow all.sada nemog to da nadjem nikako :( znal neko kak da to opet nadjem???
    ajd pomozite trebaj mi neki fajlovi sa tog my documents :(
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    tools/folder options/ view i ugasi use simple file sharing

    onda desni na direktorij pa security pa onda na advanced ja mislim ne sjecam se tacno u glavnom nadji opciju take ownership i to je to..
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    ma nije nes tako bilo ali kad sam otiao desnim klikom na sam folder bilo je shering and security i tu nadjes te neke opcije.mada ja sam ovo ranije nekako drugacije nasao nesjecam se sad ako ali nema veze.kad sam ovo postao nasao sam tu opciju i nisam htio nis dodavat da neizgleda kao spam.
    heh hvala tebi u svakom slucaju mozda nekada u buducnosti zaboravim kako sam ovo uradio pa dodjem na forum i ivdim ;)
    modovi mozete LOCk puknut jedan :p
     
Thread Status:
Not open for further replies.