Windows 7 dolazi u šest verzija

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Feb 4, 2009.

  1. Esh

    Esh HWB

    Link: http://www.hardwarebase.net/novosti.php ... st_id=1145
     
  2. evo da ne otvaram novu temu......zanima me na kojem os-u ce mi komp bolje raditi tacnije bolje vrtiti igre na visti x64 il na ovom novom W7 jer sam citao da on iskoristava puni potencijal dx 10.....jer ima sad neka beta verzija koja i ne ukrade radnog mema koliko vista.....

    konfiguracija :

    intel core 2 duo E6550 // BFG 285 ocx // hdd wd 4000 AAKS 500 gb // KIngstone 2x2Gb ddr 2 // antec 500w napojna // i maticna asus AS P5KC// interesuje me rad ne i vizuelno jer mi je 17'' monitor i ne planiram ga mjenjati(bar ne jos )

    hvala!!!!! :)
     
  3. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    GTX285 i 17" monitor? Mene bi stid bilo.
     
  4. joooj koliko puta sam to cuo

    quote:''interesuje me rad ne i vizuelno jer mi je 17'' monitor i ne planiram ga mjenjati(bar ne jos )''

    znaci rendanje i brzina!!!!!! pa sta kazes hurmashica koji je os bolji?????
     
  5. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Ti si jedan od onih koji sline na FPS veci od 500 ? :lol: :lol: :lol:
    I mene bi stid bilo.
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Vratite se na temu.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Glupo je praviti bilo kakve usporedbe sa operativnim sistemom koji je u beta fazi, sto je ujedno odgovor na tvoje pitanje.
     
  8. ma ne covjece...pa de mi nabi 60 frameova na krizi svega ti.........

    kako sam i pitao ( hvala Dog ,,glas razuma,,,renno ako nemas savjet nemoj ni odg)

    sta ti mislim dog,jer sve recenzije koje sam citao (mada danasnji recenzenti,hmm)..koji je os bolji??.....ovaj W7 mi lici na nekakav upgrade x64 viste.....sa malo mocnijim driverima al opet sam nacuo nesto oko dx 11 (vjerovatno se provaljujem,,al tako pise na str) koja ce pičiti sa W7 a oba 285 je dx 10 grafa...

    ma nemam pojm...mozel dog savjet (po konfi..gore navedenoj)


    edit : znaci u biti svejedno je sad za sad....hvala don...
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Kako rece Enis, do finalne verzije puno se toga moze i hoce promjeniti.
     
  10. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Znaci zasad vistu, pa kad izadje W7.