Windows 8.1

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Vedo, Dec 23, 2010.

  1. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    Re: Windows 8

    Hoax!
    [​IMG]
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

  3. albo

    albo Novi član

    Re: Windows 8

    i meni se svida novi logo.cool
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Re: Windows 8

    Strpite se malo do 29. februara :)
     
  5. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    Re: Windows 8

    Ipak nije lažna ona vijest o promjeni logo dizajna. Šteta, meni je ljepši ovaj trenutni. :/

    Više o tome na Windows blogu.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Windows 8

    Pa nije ni slican. Taj na linku je plavi.. žžžžžžžžžžžžžžžžž........
     
  7. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    Re: Windows 8

    Kakve god da je boje sranje je. :)
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Windows 8

    I ovako je meni ok, ali ako vrate klasicne Windows boje bice jos bolji. Mada je logo zadnja stvar oko koje bi se korisnici trebali brinuti.
     
  9. AhmeT

    AhmeT Overclocker

  10. Esh

    Esh HWB

  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Windows 8

    kad ce biti dostupan download
     
  12. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Windows 8

    jeli tko probao?
     
  14. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: Windows 8

    Skida se kod mene. Upravo sam otkrio da pauza downloada ne radi. :D
     
  15. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Re: Windows 8

    Ako je na pocetku, nije neka steta :)

    Mogli su napraviti kakav "service pack" za ovaj developers release pa da se ne mora nanovo skidat, ustedili bi na bandwidthu :)
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Windows 8

    kod mene 1 sat i 9 min
     
  17. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Re: Windows 8

    Instalira se na laptop.

    Trazi kljuc Windows 8 Consumer Preview Product Key: DNJXJ-7XBW8-2378T-X22TX-BKG7J
     
  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    Re: Windows 8

    Snimio, nisam odusevljen. Novi "start" mi se ne svidja. Vidi se da je radjen sa touch uredjajima na umu. Ostalo kako ispadne. Ne znam, nisam odusevljen.

    Nije mi prepoznao graficku na laptopu (x1350 mobile ati), ne radi mi side scrooling na touchpadu, i ima neki unknown device ne znam sta je. BT radi, wi-fi radi..

    ovo sa coskovima me nervira, sto nisu ostavili mogucnost klasicnog start meni-a, jer ovo ne radi, pogotovo za touchpad. Kad hocu da "zatvorim" aplikaciju, moram da je svucem sa vrha do dna, sto jednim prstom ne mogu jer nemam dovoljno duzine za to, nego moram jednom prstom drzati lijevo dugme, a drugim svuci prozor. weather app ne radi, mail ne radi, people ne radi.. to sto sam probao

    iako sam prilikom instalacije podesio sve na bosanski, sve mi je na eng, pa sam sad izbrisao eng layout ali i dalje mi je AM/PM vrijeme i naopako datum (3/1/2012)... Znam da je ovo preview i da ce se dosta stvari popraviti, ali za sada tanko, pogotovo UI, bar s moje strane.
     
  19. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  20. iPlay

    iPlay Komšija

    Re: Windows 8

    Da li ima razlike u brzini... doduše to je sada teško i ocijeniti, jer je svaki OS brz kad je čist, ali su najavili da će brže raditi od W7.

    Dvoumim se bili ga već zamijenio, kao i svaki prethodni OS koji je bio u Beti :mrgreen:

    PS: Skida se, vrijeme download cca. 51 min. (64-bit)