Windows Mobile - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Dog_Father, Feb 11, 2011.

  1. wragg

    wragg Aktivista

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    Samo ti zovi kad budes tu. Uvijek ja uhvatim vremena ;)
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    Evo sta se uzima kao lose prilikom recenzije svakog WP7 telefona (gsmarena):
    Znaci ogranicen si PC aplikacijom kao i sa iPhone-om.

    Iako je stariji model, Samsung i8700 je odlican WP7 telefon za relativno malo love.
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    i ono što svi koji su duže vrijeme koristili i android i wp tvrde - wp brže "sisa" bateriju.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    Ma pusti bateriju, to se lako rijesi punjenjem preko noci. Problem je sto ne mozes utaknuti fon u komp i natrpati ga svakakvim sadrzajem bez pizdarija sa mandatornim softverom.
     
  5. wragg

    wragg Aktivista

  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    jesam li ja corav il sam ja vidio wp7 os na samsung omnia i8910
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    Baha je vec spomenuo, pa samo da potvrdim - Samsung Omnia 7, licno ga koristim i veoma sam zadovoljan.
     
  8. kvaju

    kvaju Komšija

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    Dali je itko koristio od vas sto ste sad na wp7 android, i dali se planirate vracati sad kad ste probali win? :)

    Sto se updatea tice, dali se omnia moze updateovati na najnoviju verziju?
    Kakva je politika MSa sto se tice tog updatea, dali se zna odmah koji ce dobiti update?
    To prvenstveno pitam jer me razocarao stav samsunga za i9000, dali proizvodjaci hardwarea odlucuju ili sam MS?


    Sent from my Nexus S using Tapatalk
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Windows Phone 7 - oficijelna tema

    Mango nadogradnja za O7 je dostupna vec dva-tri mjeseca. Uzmi u obzir da je to telefon koji je "star" vec 14 mjeseci te je do sada dobio vise nadogradnji. Baci pogled na ovaj link iz browsera na telefonu: http://m.microsoft.com/windowsphone/en- ... index.html.
     
  10. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    I to trebam raditi na svakom kompu kada zelim da nesto kopiram na fon? Please. :roll:
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    Bio maloprije na Microsoft-ovoj prezentaciji WP-a, pokazivao covjek malo strukturu platforme, kako izbaciti app-se na Marketplace, i Nokiu Lumia 800.

    Lumia stvarno lijepa masina, dobra izrada i ekran, Mango leti, u crnoj boji uzivo izgleda odlicno.

    Poklonili su jedan primjerak, bilo nas 74 i svega par djevojaka i normalno izvuku zensko :mrgreen:

    I jos prvih 5 kojih izda app na Marketplace od nas koji smo bili ce dobiti Lumiu na poklon, koji geek-ovi su bili vec su nesto napravili dok sam ja otisao vecerati :smt005
     
  13. Esh

    Esh HWB

  14. Ninja

    Ninja Komšija

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    Postoji li način da se iz BiH dođe do aplikacija sa Windows Maketplace? Ili ima neki drugi izvor?
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  16. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    Samo ako nije jailbreak odradjen. Ja iTunesa nisam vidio ne pamtim.
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    Besplatne aplikacije je moguce preuzimati tako sto se na Live ID accountu promijeni zemlja na neku od trenutno podrzanih, na primjer, USA, UK i slicno. Komercijalne aplikacije "zvanicno" nije moguce kupovati, no ako uzmes u obzir da ce se moci kupovati Windows 8 Metro aplikacije i iz BiH, vjerujem da ce uskoro doci do promjena i po pitanju kupovine WP aplikacija.
     
  18. kvaju

    kvaju Komšija

  19. Esh

    Esh HWB

  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    Microsft Demos Super-Responsive Touchscreen with 1 ms Latency
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vOvQCPLkPt4&feature=player_detailpage[/youtube]