Wireless ADSL modem

Discussion in 'Računari i komponente' started by ColdFire, Feb 18, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ne svi, dobar dio je vec 2 godine dobio pristup novim centralama! Ne govori sta ne znas da je sigurno tako kao sto govoris ;)

    pozz
     
  2. 3125

    3125 Komšija

    Svaka tvoja kontradiktorna sa prethodnom ;) U svakom slucaju poenta diskusije je da mi mozemo uspostaviti vise konekcija odjednom bas zato sto smo na starijim tehnologijama.
     
  3. Zlatan

    Zlatan Komšija

    lijep primjer da novije i bolje nije uvijek bolje
     
  4. 3125

    3125 Komšija

    Kome normalnom (sa normalnom konekcijom) trebaju dvije paralelne konekcije sa iste linije na isti account?
     
  5. Moncho

    Moncho Komšija

    Ali konekcija sa sa virtualom masinom je 100% sigruna dok ono drugo rijesenje nije 100% sigurno.Naravno nije kriv drugi nacin , nego je kriv telecom.

    O kakvoj modernoj tehnologiji vi pricate ba, telecom ima 22 000 ADSL korisnika i u veceranjim satima sve puca po savovima...
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    ...dok Srbija i Hrvatska imaju po 300.000 ADSL juzera. :lol: :lol: :lol:
     
  7. Looney

    Looney Komšija

    Sve smo ti bliži Europo!

    :lol:
     
  8. Ne druze, to se tebi samo cini, jer ti fali sposobnosti da tumacis jako jednostavne recenice ;), haha e sad si me bas nasmijo

    "U svakom slucaju poenta diskusije je da mi mozemo uspostaviti vise konekcija odjednom bas zato sto smo na starijim tehnologijama"

    o kakvoj ti crnoj poenti pricas, ti ko da nikad nisi cuo za router, rutiranje, routed mode, bridge mode, ppOe itd... Pa daj bola ne bio kad o necemu pricas, barem se prije informisi, to nema veze s vezom, kao da se u Hrvatkoj ne moze uspostaviti vise konekcija, postavis na routeru bridge mode i pici ;)

    aj uzdravlje, ne vidim svrhu s tobom voditi dijalog, jer si malo nesabran :)
     
  9. trebaju ljudima koji koriste istovremeno free zonu i internet!
     
  10. 3125

    3125 Komšija

    Kako da ne. Kompletno Sarajevo je spojeno direkt na ethernet, dok su Tuzla i ostali gradovi na ATM linkovima (koji su superiorniji) i zbog toga ne idu dvije konekcije odjednom.


    Kome sa normalnom konekcijom treba nesto sto se zove free zona?
     
  11. To se zove flatrate o cemu pricas, drkas pojmove, pardon brkas ;)

    kad kod nas bude flatrate po cijeni ko u cro, onda ti nece trebati to sto se zove free zona,a do tada budi sretan da je imas, ukoliko koristis newse onda bi trebao i znati sto, vjerovatno ih ne koristis, ili ne znas kako se koriste :) ili vec sta sve ima na tim serverima...
     
  12. Amash

    Amash Aktivista

    hahahahahahha sto me nasmija u ove sitne sate :lol: :lol: :lol:
    Ovaj covjek kome se obracas je uplodao na newse GB koliko si ti u zivotu napisao slova, da koristis newse vjerovatno bi znao :)
     
  13. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Iduci put malo forumske kulture. Sad tema ide pod lock.
     
Thread Status:
Not open for further replies.