Wireless internet

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by DAnte, May 23, 2007.

  1. DAnte

    DAnte Novi član

    Ovakva je situacija. U Srebreniku nam nude bezbroj wireless int paketa. Eh sad sam ja kupio karticu al mi ne hvata nikakav signal. Iz svoje sobe imam pregled na citav grad. Eh sad bi ja sebi napravio dodatnu vanjsku antenu al ne znam kakav mi kabl treba za njega i gdje se taj moze kupit u okolici srebrenika jer ga u nas ne prodaju. Kartica mi je D-Link DWL-510!!!!!!PLS help!!!!!!
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Mali savjet, nemoj svaku temu otvarat sa kamarom usklicnika.
     
  3. DAnte

    DAnte Novi član

    Sory al mi je hitno jer sam do sada imao dial up (znam stidim se) a sada sam sebi extra uzeo WoW i exp i ne mogu ih igrat jer mi je crkao modem.pls help
     
  4. iskusni

    iskusni Komšija

    Kupi antenu i na njoj dođe kabal koji priključiš na W kartu. Kada se budeš konektovao okreni antenu da ima što bolju optičku vidljivost prema AP-u.
     
  5. DAnte

    DAnte Novi član

    Sve je to lijepo i dobro al u nas niko ne prodaje extra produzne wireless antene.Da li ima iko da to prodaje u okolici srebrenika??????pls help
     
  6. iskusni

    iskusni Komšija

    Prodaje Mediasky u Živinicama. Za genelec nisam siguran ali i oni bi trebali vjerovatno prodavati (pogledaj na njihovom web-u).
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    http://wireless.ba/ pa se raspitaj.
    Tamo ce ti ljudi malo bolje objasnit gdje, sta i kako.