Wireless media desktop

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Tir Anasazi, Aug 7, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Šta mislite za cijenu ove skalamerije, 35 KM, novo?

    http://www.labtec.com/index.cfm/gear/de ... tentid=711

    Labtec ne bi trebao biti loš, tastaturu su odlično uradili, srednje mekana dugmad i dobar mišonja. Samo me nervira što ću morati baterije mijenjati, a ne znam kako se ponaša sa punjivim baterijama odnosno da li ću ih često moati puniti.
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    radi tastature vrijedi 35km
    sto se tice baterija u tastaturi ce ti trajat jedno 4 mjeseca u mishu mjesec (duracell)
     
  3. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Šuti evo već sam pobudalio, pritisnem "q" otkuca mi "ohweiruh" :lol: , poludio mi prijemnik zato što imam masu električnih uređaja i djelimično metalni stol.

    Tek kad sam ga udaljio od stola skroz radi ko zuca.
     
  4. iPlay

    iPlay Komšija

    Imali ovo gdje u Sa se uzeti?
     
  5. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ima jedan lik koji meni dobavlja nekad hardware-a. Ima jos dva ova kompleta Wireless Media Desktop. Ako hoces da uzmem za tebe.

    Cijena je ekstra, gledao sam po nekim stranim site-ovima uglavnom je od 18 - 20 EUR cijena
     
  6. iPlay

    iPlay Komšija

    Moram sacekati platu, jbg... ako kad bude, zovem te onda da vidim to
     
  7. ming

    ming Veteran foruma


    Gdje ces to? Mislis igrat na wireless-u od 35 mambi :lol:

    Ima da budes pravi gaymer :D
     
  8. FearLess

    FearLess Aktivista

    wireless nije za gamere

    bice Id.dont.play :D
     
  9. vnm_

    vnm_ Komšija

    ja imam losa iskustva sa skupim wireless m+t, tako da neznam bas koliko je pametno uzeti ovaj jeftini set...mozda ako imas previse mjesta na stolu pa mozes da imas po jedan zicani i bezicni :)
     
  10. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ja imam sa Labtec-om dobra iskustva od prije, i rodjak mi takodjer ima nesto jaci Wireless Labtec-ov, tako da moze proci. Ova tastatura je kvalitetna skroz.

    Mada, nisam nesto pretjeran zaljubljenik u bezicni desktop, ali poceli su me kablovi daviti po sobi.
     
  11. iPlay

    iPlay Komšija

    :(

    Pa neka se ima! :p
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    ma tko to kaže? eto ja imam wireless i nisam gamer, a da ga dam nekom gameru na korištenje on bi i dalje ostao gamer :D
     
  13. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija


    UPDATE:

    Prodao čovjek obje, može lock.
     
Thread Status:
Not open for further replies.