1. twicker

    twicker Novi član

    ee ljudi pozz

    imam d-link 524 router, na njega prikljucen modem i digitalna satelitska (dreambox)
    eh stalno mi pravi smetnje oko konekcije..nekad je prekine nekad mi ima smao na compu gdje je nakacen a na laptopima ne pokazuje uopste da daje signal odnosno nema ga..nekad moram da postavim pass na njega da bi bio vodljiv za laptope pa moram nekad pa ponovo postavim virtualni server za dm da bih bih dobio signal za dm...

    jel to do routera il do postavki?

    postoji li neki bolji router za ovo sve navedeno?

    pozzzz
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ima Belkin N-type 100km
     
  3. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ja imam prikljucen VisionNet-ov receiver na Telindusov modem koji je ujedno i router i + ima wirelless...tri PC-a su mi spojena na njeg kablovima, no kada prikopcam i receiver, nekada mi se zna desiti da ne mogu otvoriti nista na svom PC-u, dok na ostala dva internet fercera normalno, tek kada iskopcam receiver onda mogu na internet...mada ne mora znaciti da je i kod tebe ista stvar :)
     
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    more biti da si na telindusu zijanio jedan port ako ti je uplink port u pitanju (obicno kec ili cetvorka)
     
  5. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Moze i to biti, ali nema veze, ionako vise nema servera sa kojih ovaj moj receiver kupi te kljuceve ili sta vec kada je prikljucen na net... :)