Word equation editor pomoc?!

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by frenki_23, Aug 28, 2008.

  1. frenki_23

    frenki_23 Aktivista

    e zdravo traba mi pomoc..
    kak oda ubacim ovaj equation editor na toolbar da mi postavljen radi lakseg rada.
    da ne moram ono ulaziti tako upisati odredzenu funkciju npr:
    treci korijen pa pod korjenom razlomacka crta i kad mi treba da ubacim simbol moram izlaziti i tako to.
    jednostavnije je sa toolbarom pa kak oda gqa postavim jel itreba sta instaliratil ili..
    poz..
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nisam probao, al ti probaj, klikni desni klik na traku toolbara i vidi u izborniku dal postoji equation editor, ako da klikni na njega i smjestit ce se u traku.

    Edit: Ako koristis Word 2007, klikni na Insert i imas vec Equation u traci.
     

    Attached Files:

  3. frenki_23

    frenki_23 Aktivista

    probao sam desnim klikom ali ga nema vec ga nadzem kad kliknem na insert pa object i tamo nadzem equation ali ga ne mogu postaviti u toolbar.
    a znam da ga ima tako u 2007 ali 2003 ja koristim..
    poz.
    radio sam to u 2007
     
  4. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Desni klik na toolbar, pa Customize... zatim kliknes na Commands, pod Categories izaberes Insert, na desnoj strani nadjes Equation Editor i odatle ga samo preneses bilo gdje na toolbar.
     
  5. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hehe tako je ,thnx ajdine, ja se evo slomih da se sjetim, jer sam prije heftu dvije istu stvar narikto na jednom kompu al sad se ne mogodoh sjetit da me ubijes :)
     
  6. frenki_23

    frenki_23 Aktivista

    hvala ti ali sam danas glavu razbio svim pokusavanjima i nekako sam naletio na to ali mi se onda pojavi kao bijeli paprir sa tim formulama..
    nema da malo izviri iz toolbara vec isto kao da se o tvori drugi list..
     

    Attached Files:

    • word.JPG
      word.JPG
      File size:
      72.2 KB
      Views:
      1,365
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Tako je to u starijim verzijama Worda, u 2007 mozes odmah ubacit formulu na listu gdje ti je text i editovat je.