World of Tanks MMO

Discussion in 'Igre i konzole' started by Bio_Sam_Zmijanac, Sep 15, 2010.

  1. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Novi update je ukakio malo gameplay, cesto se desava bounce off na t34-85 bez obzira odakle ga gadjate, mozete biti ispred lika a da vas ovaj ne vidi... ceka se novi patch
     
  2. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Nije to ništa spram pojave T-54. S njim je drama, vozim IS-7 i sa S70 topom (130 mm) dinga redovno od njegovu kupolu, prvo sa 50 m, pa sa 15 m pa onda sa 10 cm. S njim su stvarno pretjerali. I likovi što voze T-54 to znaju dobro iskoristit, ako vide da si sam i pritjeran uza zid zabiju se u tebe, ti se ne možeš pomjerit, a on nizak pa ti cijev ide samo na njegovu kupolu. Biće bolje kad nabavim T-54 :mrgreen: . Treba mi još 40 000 xp.

    BTW danas je server split, tj. podjela servera na američki i evropski ( do sada se igralo na američkom pa je ping bio 200). Evropski server kreće danas sa radom. Kada odrade to moći će se birati na kojem će korisnik serveru igrati. Account se u kompletu prebacuje na taj server pa neće biti u mogućnosti da se igra na oba servera, već samo na onaj kojeg bude igrač odabrao.
     
  3. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Odavno hocu da probam ovo i sad vidim closed beta :?
    Koliko se otprilike ceka na key?
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Dan-dva je bilo ranije, ako nisu sta mijenjali.
     
  5. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Evo stigao mi je key ali pri registraciji prepozna da sam iz europe i ponudi mi da predjem na europski server i onda ne mogu da se registrujem jer kao key nije validan :roll:
    A americki server ne mogu da izaberem jer stalno vraca na onaj prozor dok ne izaberem europu.
    Jeli moguce igrati na europskim serverima ako se registrujem preko proxija? Ako nije da se ne peglam

    edit: evo registrovao sam se preko americkog proxija i pri prvom pokretanju igre izabrao europske servere tako da je u dure :mrgreen:

    edit2: odradio update ali ne mogu da se ulogujem u igri(na sajtu mogu), uvijek kaze pogresan username/pass. Izgleda da se mora posebno prijaviti i dobiti key za europske servere. Uglavnom odustajem, zakomplikovali su previse
     
  6. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Bilo 48h 5x veci exp i credit po fajtu, za dva dana skocio po klasu, trenutno is3 + ferdo + t43
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ja sam na IS4+S51+Jagdpanther. Tesko se naviknuti poslije onog bonusa na normalan xp.
     
  8. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    IS 4 je mašinerija..to je jedan od najjacih tenkova u igri...
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Marder je strasan, samo sto je low tier. Brz, precizan, jak top, i jos uvijek mi je zanimljivije s njim opaliti partiju, nego recimo sa jagdpantherom.
     
  10. Encor3

    Encor3 Aktivista

    U cemu je fazon sa ovim matchmaking sistemom? Redovno igram sa tenkovima koji su 3-4 klase iznad. Vecinu ne mogu ni ostetiti, kao da ih gadjam iz pracke :lol:
     
  11. RaP

    RaP Komšija

    Heh neigram igru ali komentar zamisli sad kako je amerima bilo sa lee tenkovima kada susretnu panzer :) isto da kamenje bacaju na panzer
     
  12. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ferdo sa najjacim topom moze i Mausa skinut, po meni partija treba da bude sa ne vise od 3 heavy-a po partiji, al eto nakon zadnjeg updatea pretjerali su sa t54, valjda ce to korigirati do hard reseta
     
  13. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

     
  14. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    do jaja, a sto jest jest, fakat je stroj
     
  15. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Jos mjesec dana i sve se resetuje, vjerovatno necu ni stici probati IS-4 :|
    Bilo bi dobro kada bi dali jos koji dan 5x exp jer ce ionako biti wipe, pa da se mogu probati i drugi tenkovi. Ja sam ovaj event od prije par dana uhvatio samo na par sati i to kada sam tek probao igru i mislio to je uvijek tako, brzo to ide :lol:
     
  16. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Lame. Nadao sam se vajpu, pa da se probaju i neki drugi tenkovi.
     
  17. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    E meni je sa tog 5x exp, vratio na non premi acc, sad svaku partiju sa is3 koju pobjedim izgubim 20.000 kredita... not good
     
  18. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    mozes misliti campinga kad izadje full igra..jer ce se premi plaćati
     
  19. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Sumnjam, dogurat ces do tigerI, T29 ili KV3 i s njima zaradjivat pare, a cejfit tenkove nizeg tiera, opet i premi acc nece biti neka sreca jer ga stalno moras placat al sa druge strane da li bih platio 19,99$ za ovaj 5x premi super acc, naravno da bi
     
  20. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Neki dan skinem 6-oricu sa T54. Dobio krede nekih 47 hiljki. Obzirom da su me skinuli, troškovi opravke i municija 52 hiljki kredita. Top gun ovo ono i u minus lagano, account je premium. BTW dok sam igrao sa IS 4 non stop sam zarađivao dosta kredita dobio ili izgubio partiju. Sa IS 7 je već druga priča, sama opravka je 25 - 28 hiljki kredita.