World of Tanks MMO

Discussion in 'Igre i konzole' started by Bio_Sam_Zmijanac, Sep 15, 2010.

  1. bagi

    bagi Novi član

    I meni je to ofirno skroz. Sa T32 skinem 3 protivnicka tenka, dobijem oko 25k max, poginem, repair sa granatama oko 25k, nidje veze.... A o T54 da ne pricam, to je patnja za skinuti, glava me boli dok ga ganjam :)
     
  2. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Pripazite na ovo ako igrate na oba servera.
     
  3. Mujka

    Mujka Komšija

    poceo sam i ja igrati beton igra :D koliko ce ovo kostati ?
     
  4. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Mislim da je dzaba.Samo da te Lehy vidi,kakav ti je potpis.Nogom u potiljak..heeh
     
  5. Zizm

    Zizm Novi član

    Evo da se i ja ubacim u ovu raspravu ... Igram ne baš aktivno dva mjeseca, igra je 'ok' za sada, s obzirom da je još u beta fazi. Trenutno sam u shemi sa jednom klanom (ako netko želi da nam se pridruži, nek' se javi na PM); Ingame username: maka19
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Krenuo i ja sinoć igrati. Igrica je zarazna a nije ni grafika loša koliko sam očekivao. Samo valja dočekati dobar tenk, sad imam onaj light traktor njemački. Pitanje, koji je najbolji način da dođem do jačeg tenka? Da skupim pare i kupim novi neki bolji ili da napucavam ovaj stari? Add me: forzamilan.
     
  7. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    ako neko hoce da igra companije uvece :)
    budu inace dvije kompanije i ne morate biti u klanu
    dovoljno je da se nakacite na TS bar da slusate komadanta u rasporedjivanju
    bujrum klan (Balkanci BIH SRB i CRO)
    http://www.jna-clan.net
    TS zadnja verzija
    Server:
    213.149.32.222
    port:
    9987
     
  8. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Soft spots on tanks
    Mjesta gdje uvijek probija armor znaci nema dingovanja..
    Ausf B
    [​IMG]
     
  9. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Soft spot Maus
    plava mjesta sigurno probijanje
    Crveno uz probijanje pravi critical znaci rokne nekog iz posade
    [​IMG]
    Soft Spot Is 7
    [​IMG]
    Soft Spot JgdTiger
    [​IMG]
    Soft Spot T32
    [​IMG]
    Soft Spot T54
    [​IMG]
    Soft Spot Tiger
    [​IMG]
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Baš meni u onoj guremi padne na pamet sa onim mojim prdekalom gdje ću gadjati, bitno je da ga pogodim :D
    Uspio sam najviše 2 tenka skinuti u jednoj partiji pošto sam tek jutros krenuo igrati i to ona mapa tj. grad zavučem se u one ruševine i kroz pukotine gađam neprijatelja :|
     
  11. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Idi odma poslije tog tenka na njemacki light tenk, ne treba igrati duze od 2h da predjes na naredni tenk
     
  12. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Nemaš to druže šta napucavat, moj ti je prijedlog kupi i artiljeriju tj. spg i TD pa probaj malo i s njima igrat. Čisto da osjetiš razliku i vidiš da li ti odgovara. Svakako će uskoro full verzija i hardwipe, sve će se brisati. Meni su tenk destrojeri pravi gušt, dok mi arti ne leži, tj. ne volim je igrati.
     
  13. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    OMG kako je ferdi spor sa stock opremom. Trenutno imam IS4, S-51, leoparda, mardera i ferdi. Sve full geared osim ferdija. Marder je definitivno most fun.
     
  14. otto von grunt

    otto von grunt Novi član

    evo da se i ja prijavim.

    odigrao sam podosta partija, napravio gresku kod odabira razvojne linije (otisao na is a trebalo je da ganjam t54).

    Dog_Father probaj a20. 60km/h i sa najboljim topom napravis pometnju u redovima protivnika. cim se pojavis svi pocnu ta te traze da te uniste. leopard je isto tako jako dobar. puna kapa zabave (brz sa relativno dobrim topom).
     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Pa dobro, nije bilo T54 kad smo vecina nas poceli igrati. I ja sam otisao na IS, i nije mi zao. T54 ce svakako biti nerfan.
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Što je više igram sve je interesantnija. Sad imam 1 tenk i to njemački skromni PzKfw 35 (t), polako dižem postotak dobivenih mečeva i skinutih tenkova.
    [​IMG]

    Sad koliko sam skontao najbolja mi je opcija i najveći skok uzeti ruski heavy tank Churchill koji košta 1500 golda što je relativno malo s obzirom da je prava mašinka u poređenju s ovim koji sad imam. Valjda nema još nekih uslova za ovaj tenk??? Prvo mi je čudno bilo otkud Churchill u sovjetskoj armiji kad čitam na netu imali su neki sporazum i britanci su im dali 300-ak tenkova. Ima dobar armor i jak top od preko 100mm, samo i nije baš pokretan i brz ali ipak je to heavy tenk.
    Također na forumu čitam trebalo bi izaći final početkom marta s time da će vjerovatno biti i franuza, japanaca, britanaca čak i italijana. Zatim načuo sam da će biti i pješadije. Kako god jedva čekam da ovo izađe što prije i nadam se da neće biti preskupo i da se može preko paypala ovo uzeti.
    Usput nadam se da će je malo i optimizirati jer mi fps i nije nešto na 1600*1200 sve high osim aa, spada i na 25fps na 4870 i konfi iz potpisa.
     
  17. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Inace najveca greska nobova je da kupe taj churchil..
    taj heavy tenk je iskreno najgori heavy tenk u WOT-u a za protivnike ces dobijati recimo KV sa 122 mm koji ce te rasuti od jednog pogodka :)
    Usteli se malo do marta i sa artiljerijama nemoj zaboraviti special buton SHIFT kad igras artiljeriju...
    Sve ce krenuti ispocetka tako da ce ici odlicno
     
  18. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    JA sam ganjao Leoparda i uganjao ga. Vi iskusniji recite mi kakav je?
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma neznam meni je ta artiljerija gay. Zaštekaš se u svojoj bazi u nekom grmu i čekaš da tvoji otkriju neprijatelja :D
    Uzeo sam tu jednu artiljeriju njemačku i nije mi bila interesantna, odigrao možda 3 partije.
    Šta ja znam pošto će brzo to brisati churchill mi je najbolja opcija tj. najbolji skok iako sam se i sa ovim tenkićem dosta uštelio, solidna mu je brzina pa je dobar za izvidnicu. Ako imaš neki drugi savjet a da nije artiljerija bujrum. Usput je li moguće nekako gold brže nabaviti nego čekati svaki dan po 250?

    btw Dajte ljudi svoje in game nickove
     
  20. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Moj nick je hamopipa kao i na forumu. A tebe sam trazio i nisam te mogao naci Forza.