WoW i Visa Electron

Discussion in 'Igre i konzole' started by zilo, Aug 31, 2007.

  1. zilo

    zilo Komšija

    Account mi je zaledjen haman godinu dana i danas odlucih da uplatim da se malo zadeveram. Medjutim, kada dodjem do ''verification code-a'' iliti ''CVV-a'' odbije mi uplatu. Izbacuje da je broj pogresan iako karticu koristim na nekoliko stranica, na isti nacin se placa, i sve prolazi fino.

    ''Your billing information were not validated. Your bank might be requiring you to provide your CVV code for the payment process. (This code appears on the back of your credit card). Please do not try this process more than three times. If the problem persists, please contact our Account and Billing team via http://www.wow-europe.com/en/support/''

    Zna li neko od WoWaša prolazili li uopste ova kartica na WoW-u. Kartica je Debitna Visa Electron iz Raiffeisen banke.

    Pozdrav.
     
  2. Looney

    Looney Komšija

    Hmm znam da su neke stranice imale problema sa tim ako imash "nasha" slova u imenu i prezimenu tj. č ć ž š đ :D

    Hope that helps ;)
     
  3. zilo

    zilo Komšija

    Nisam kucao ime sa afrikatima, tako da nije do toga mislim. Kontam da nije kakav belaj jer placam iz BiH. :D Evo sad su mi blockirali karticu na WoW-u ( iz sigurnosnih razloga :roll: ) , moram cekati 24 sata da opet probam pa cu preko proxy-a probati, ako u medjuvremenu neko ne skonta u cemu je problem :D
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  5. zilo

    zilo Komšija

    To mogu kupiti i u Drvoprometu. :)
     
  6. AdoSA

    AdoSA Komšija

    I ja sam imao problema sa Visom Electron i sa Maestro karticama. Vjerovatno je to do ovij nasih slova... ima li kakvo rijesenje za te probleme?
     
  7. zilo

    zilo Komšija

    Prosla uplata. Slao sam juce poruku GM-u i sad je sve udure. Valjda ce odgovoriti i reci u cemu je bio problem. Nesto su cackali valjda. Sada imam 40 dana igranja, jer sam upgrade-ovo acc na BC i dobio 10 dana gratis. Ma milina ... :D