www.hdtelevizija.com

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Nani, Feb 24, 2009.

  1. Nani

    Nani Komšija

    Jucer sam i zvanicno postao clan hd ekipe iz Hrvatske, s tim da to nece biti vise stranica namjenjena samo Hrvatskom trzistu, vec i za BIH i Srbiju.

    Vijesti, testove i recenzije koje budu objavljivane na http://www.hdtelevizija.com redovno cu prenositi na ovaj topic. Ako neko poznaje kakvog HD znalca u Srbiji neka mi se javi na pm.

    Glavna stranice je http://www.hdtelevizija.com

    Forum mozete posjetiti ovde;

    http://hdtelevizija.com/forum/
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    e jebemu miša i onda staviš pce kao prvi link... ne valja ti to :D
     
  3. Nani

    Nani Komšija

    Darko glavni urednik je lekturirao tekst ;)
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    reci mu da je omašio fudbal jer odavde dolaze pravi jebači :D

    čestitke u svakom slučaju! ;)
     
  5. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Nek je sretno, sve najbolje! :)
    Eno stavise ti prezime k'o Slovencu u onom tekstu, ČČČČ :D
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    A ovo je Nani, pa on je neki dan na pijaci jagode krao :smt003 :p
    Svaka cast momcino!
     
  7. JVC

    JVC Overclocker

    Vidim ja poznat mi lik. :mrgreen:
     
  8. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    May the force be with you :D
    Svaka cast, sve najbolje.
     
  9. Nani

    Nani Komšija

    Hvala prikani moji ;)
    Slobodno ako imate kakav prijedlog sta biste voljeli vidjeti ili izmjeniti recite, otvorio sam ovu temu izmejdu ostalog za sve prijedloge i pitanja.
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    ima par gramatickih gresaka u onom clanku o tebi, pa sad ne znam dal' je to bitno ili ne.
     
  11. Nani

    Nani Komšija

    Sad sam mu javio, bit ce ispravljeno, u svakom slucaju hvala ;)
     
  12. Gizmo

    Gizmo Novi član

    Cestitke Mister J. :D
    Ionako si bio zauzet, kako li ce tek sada biti?
     
  13. Nani

    Nani Komšija

    Znas mene, zivco, moram na 10 strana :D
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Samo bih zamolio da ukoliko bude nekog prenosenja vijesti/tekstova te inace za neke odgovore da se izbjegava situacija sa linkanjem na druge sajtove tipa "postavi pitanje na drugom sajtu/forumu pa cu odgovorit" ili "naslov vijesti, 2 recenice i link na treci sajt". Hvala.
     
  15. Nani

    Nani Komšija

    Pa Enise da sam tako radio, do sad sam mogao linkati mnoge stvari koje sma napisao na PCE i benchmark forumu. Ne brini, pa necu ja nas sajt degradirati radi bilo kojih drugih, a ovo je jedini BIH sajt koji nesto vrijedi i znaci. Znas kako stojim sa "bosanskohercegovacko" ;)

    Sto vise budem radio na HD televiziji, ovaj thread oko HD-a na HWB-u ce biti bogatiji, a druge sajtove jedva cekam da krenu kopirat sta!

    Ja sam glavni urednik za podrucije BIH, tako da milion stvari oko kojih budem pisao pogotovo oko BIH trzista i HD na ovom prostoru cu raspravljati ovde sa vama.

    Bilo sta ako ti zasmeta ili vidis konflikt interesa, slobodno mi ukazi na propust na pm.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Super, drago mi je da se razumijemo. Zelim ti puno srece i uspjeha na novoj poziciji :)
     
  17. Nani

    Nani Komšija

    Ma naravno kume, i hvala ti jos jednom ;)
     
  18. Nani

    Nani Komšija

  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    dobar prvi tekst,kao sto rekoh lekturisanje mi se ne svidjam ali bit ce i to popravljeno :)
     
  20. Nani

    Nani Komšija

    Kako sam rekao dok stranica u potpunosti ne predje na BIH trziste Darko lekturise na cro.