X-Box

Discussion in 'Generalna diskusija' started by AggressoR, Oct 2, 2004.

  1. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    interesuje me koliko je ugradnja cipa za pirate (neko mi je rekao da je potrebno samo uraditi flesovanje biosa,ali ne vjerume)

    i gdje mogu naci transvomator da prebacuje s 220-110 posto mi je x-box iz amerike i kad bi ga prikopcao na nasu mrezu bio bi rec pecen ( imam jedan transvomator ali izgleda je dotrajao,jer sve vise i vise zuji, pa reko moze probiti navoje i sprziti mi x-box)
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Trebace ti transformator od bar 400W da ti daje dobru i cistu struju. Nista manje. Nazalost ne znam gdje da ga nadjes. Probaj u electronic centru. Fleshovanje se radi, ali ne konzole nego vec prije toga ugradjenog chipa koji kosta izmedju 100 i 150KM. Nadam se da imas dobar TV koji moze podnijeti 60Hz progressive, odnosno 480p. Prelistaj super oglase, ima tamo dosta raje koja ugradjuju chipove. Pozdrav.
     
  3. Shenron

    Shenron Komšija

    Hehe...pa kud si nabavljao XBOX iz USA? :)
    Kod njih nista nije isto ko u nas.
     
  4. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    e to je stari kupio, inace vecinu tehnike kupujem na aziskom podrucu (singapore,japan,malezija,kina itd) ali ovaj put imali dostavu za ameriku i naleti na jefinu ponudu (vec 4 mjeseca imam x-box,i nije mi se udradzivao cip jersam imao par orginala koje sam igrao-8 od kojih su samo dvije zive) pa reko sad da ugradim
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    kak možeš ntsc konzolu furat na pal televizoru? jel i tv iz amerike?
     
  6. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    e tv je multisistem(JVC) i nije iz amerike , ja mislim da je kupljen u japanu ili singapore,tako da ima vise sistema(pal,secam,ntsc3.58,ntsc4.34 i neka tri sistema za zvuk) te konzola radi bez problema.

    a naveo sam gore da vecina tehnike se kupuje na aziskom trzistu tako da je prilagodzena za americko i evropsko trziste.
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    e to me zanimalo...
     
  8. Shenron

    Shenron Komšija

    Moze i moj TV radit u NTSC i jos par drugih formata...a kupio sam je kod nas :D.
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    ma da sad sam se sjetio da sam i ja takvih modela viđao prije... zabrijo sam.