x360

Discussion in 'Igre i konzole' started by gilla, Jun 1, 2008.

  1. gilla

    gilla Aktivista

    molim da me uputite gdje kupiti x360 u sarajevu da nije kod nine
    interesuje me premium model flesovan,bilo prodavnica bilo da neko prodaje

    hvala
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

  3. GW

    GW Moderator

    Sulu, evo onog lika :!:
     
  4. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Prevelika slučajnost.... :mrgreen:
     
  5. Looney

    Looney Komšija

    :smt005

    Drž' ga! :smt005
     
  6. gilla

    gilla Aktivista

    moze li se znati kome pokusavate biti zanimljivi?????

    ako nemate veze sa temom preskocite
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    momak, bez uvrede, ali nakon onih nebuloznih oglasa i zahtjeva sa marketa (pogotovo sa ps2 zamjenom), slabo ce ti ko izaci u susret. niko ne zeli uber tesku musteriju.
    za kupovinu se raspitaj u itcomputers-u ili u gmc-u u sentadi. samo ti niko nece dati vise od 2-3 mjeseca garancije na moddanu konzolu, cak i u prodavnicama.
     
  8. gilla

    gilla Aktivista

    ok,znaci baho da ste procitali oglas taj sa ps2 skontali bi da sam ja nudio zamjenu uz novcanu doplatu u kesu,jer tada nisam imao 6.7 glava u kesu,imao sam nekih 350 kermi+ps2 i ostalo,no sada sam dosao do jos nekih para, niste procitali al sam ja ispo glup no nebitno
    http://www.market.ba/oglas/125201

    drugo "teska musterija" se cinim no to su me natjerali debili sa marketa,kada sam SAMO stavljo kupujem x360,oni mi salju upite treba li mi hdd za x360,ili kupujem li igre za x360(neki iz zenice)
    onda mi je jedan nudio onu americku konzolu sa drugacijom voltazom od nase(za koju ne znam gdje bi naso onaj adapter posebni),opet jedan mi je nudio arcade model koristen blizu godine za 900????
    posljednji u nizu pokvarenu konzolu za 500 kao mogu ga popravit za 100 pa me dodje ukupno 600

    sve me to natjeralo na "paris hilton"zahtjeve gospon sulu,kao opet ja glup ti pametan
    da ste normalno procitali oglas skontali bi da samo trazim konzolu koristenu 4-5 mjeseci,ocuvanu i flesovanu,mozda sam ja upotrebio previse KOMPLIKOVANIH I UVRJEDLJIVIH rijeci
    moviefac je nudio flesovanu sa godinom garancije no vise je ne nude pa pitam da neko ne zna drugu soluciju

    tebi hvala baho na normalnom odgovoru pogledat cu u gmc-u,it je preskup u svemu
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Shvatio sam ja da ti nudis novcanu doplatu, ali opet mi se oglas ucinio previse bizarnim. Nebitno sada. Ja ti savjetujem da nabavis nov Arcade paket iz Njemacke ili Austrije za 400KM koji je proizveden 2008. godine. Ti su najpouzdaniji. HDD ti pored kopija nece puno koristiti, na Liveu ne mozes skidati demoe jer ces biti banovan kad-tad, a 98% igara ne koristi HDD u svrhu boljih performansi. Memory kartica + Datel transfer kit je daleko isplativija kombinacija.
    Ako i nadjes u GMC-u, pazi na garanciju i model, jer i tamo su velike lopine i lupaju po dzepu.
     
  10. gilla

    gilla Aktivista

    samo ne znam kako da to obavim,mislim kupovinu vani,nemam kartice a kolko sam vidio uglavnom je placanje karticom uz mogucnost paypal
    ganjam premium jer kolko znam memory nije dovoljna za igre kad se nakupi saveova pa zato rekoh a inace nisam ni mislio koristiti live jer nemam vremena i za to a i naskidalo bi mi limita
    jel falcon model sa hdmi,onaj sto trosi 175w?taj da trazim mislis
    sta mislis o asterixu i tnt?? kakvi su?? gledo sam ima nekih ponuda ali nikako ne spustaju cijene sad im je ps3 kao premium model,jednom mi rece lik da je zato sto su morali jos flesh uraditi pa im cijena nije manja,ali sad....
    imas li ti x ili ps3???
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Limiturina.
     
  12. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ima oficijelna Xbox tema. Molim da se nastavi tamo.