Xbox 360 oprema u Sarajevu?

Discussion in 'Igre i konzole' started by suppa_FMB, Aug 21, 2009.

  1. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Eh ovako zna li iko ima li se gdje kupiti dodatna oprema za Xbox 360 (osim Nine na Otesu), trebao bih jedan bezicni dzojstik i kabal za transfer podataka sa racunara na Xbox. Znam da je to imao onaj iz superoglasa sto mu je naslov stajao "newxbox" ili tako nesto, medjutim ne mogu nikako da mu dodjem do broja posto u ovim zadnjim oglasima ga nije bilo. Pa ako neko ima stare oglase ili slucajno ima njegov broj ili ipak zna gdje se ta radnja nalazi (neko mi rece negdje na Marin dvoru) bio bih mu zahvalan...
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Na M.Dvoru imas radnju , kad od Masinske skole krenes ka Zeljeznickoj stanici, zgrada sa desne strane, u prizemlju je radnja. Samo cudno je radno vrijeme, par puta sam prolazio po danu i bilo zatvoreno a isto tako par puta bilo otvoreno oko pola 12 navecer.
     
  3. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    E to brate, ne znas koliko si mi pomogo, nadam se da rade vikendom. Hvala ti jos jednom...
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    np. Mojne se trznut, tip izgleda sumnjivo a i takva mu je prica :D
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    po svemo do sad opisanom tip moze biti i serijski ubica :D
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Javi sta imaju tamo ako navratis i koliko eventualno kosta wireless kontroler.
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    bio ja neki dan, tj. noc. Wireless je cini mi se 120 KM. Imao je jedan corded ali koristen (on ga koristio za testiranje nekih igri) i meni ga davao za 80 KM.
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Leek je prelud sa cijenama. :smt005
     
  9. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Jeste, bio sam kod njega u subotu i moram ti reci da je wireless 120km. Ima jos jedna radnja na Stupu prodaju opremu za Xbox-e pa cu vidjet da zbavim br. Ne cini mi se da je skupa jer ako mi stara nije pogrijesila, Transfer kit PC to Xbox 360 kosta 8km. Uglavnom ako budem zvao pitat cu i za wireless...
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    il nam ostavi ovdje br. te randje na Stupu ili pitaj koliko kosta corded x360 gamepad.
     
  11. Godzzila

    Godzzila Novi član

    Kod tog lika na željezničkoj koliko se kreće cijena XBOX360, je li modificiran te može li na rate ? :smt006
     
  12. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Evo mu reklame iz superoglasa :

    XBox 360 60GB, flešovan FW 1.6 fullpack, nov + 10 igrica gratis, garancija 800KM. Sve za XBox 360 flešovanje, igrice servis.


    Ja mislim da mu je opcija sa 20gb do neki dan bila 650 km flesovana takodjer.

    Sto se tice rata, tesko ali provjeri za svaki slucaj...
     
  13. Godzzila

    Godzzila Novi član


    De drug daj mi broj telefona, ako imaš?
     
  14. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    061/245-321, Amel se lik zove. Sretno :D
     
  15. Godzzila

    Godzzila Novi član


    Hvala ti bracika..
    Doduše još sam "in dilemma " ps3 vs x360...
    Ali definitivno zovem pa ko zna...
     
  16. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Na tebi je da odlucis, samo nemoj da te taj dole lik smunta. Ne kazem da mu nije roba ok ali je on takav nekakav po prirodi, supljak ovo ono, doduse otvoren je za kompenzacije... :smt003

    p.s Ganjaj Jasper reviziju maticne ploce i one se kvare ali u manje slucajeva...
     
  17. Juka

    Juka Komšija

    De reci na sta se treba jos obratit paznja da bi se dobila koliko toliko pouzdana konzola, posto imam neku zamjenu u planu gdje bi se mogla hajrovat ista????
     
  18. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Evo da ne pisem ponovo, Baha je to lijepo objasnio u ranijim postovima :

    Ne znam koliko ti je sigurno da radis zamjene kakve, vjeruj sanse da ti se starija konzola rroduje su 50-50 % posto je proslo dosta vremena od kad su izbacene. Znaci ako hoces pouzdanu konzolu, ganjaj jasper maticnu ko sa slike i to je to...

    Sto se tice kupovine jaspera, ne znam da li ih ovaj Amel ima jer znam kad sam prico sa njim da je on supljake baco kako je i jasper isti slucaj valjda da ove svoje rasproda. Znam da ih je dosta imo onaj Emir na Otoci sto je na staroj Otoci prodavo cd-ove gore u cosku a sad ja mislim da radi opet dole negdje u Merkuru ali kod njega je poskupo, Arcade model bez hdd 600km (jasper), probaj jos sa Ninom na Otesu...
     
  19. Godzzila

    Godzzila Novi član

    Da cuo sam za jasper chipset da je pouzdaniji.
    Nazvat ću Ninu, a Ervina sa Otoke znam, hoće čojek zajebat maksuz ove sto se slabo razumiju "sad pa sad" što govori i cijena Arcade verzije :D
    Ninu prozvat i tog Amela pa cu vidjet.
    Opet kontam možda na rate da uzmem PS3, pa igre lagano preko Ebay-a kupovat, radil iko tako...
    Joooooj što neizađe samo jedna kozola i ćaoooo.Sam sebe smaram:evil: :evil:
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Nemoj ocekivati da ce ti na ovom forumu neko ponuditi argument tipa "na Xbox 360 mozes pokrenuti pirate". Uzimajuci to u obzir, PS3 je tehnicki superiornija konzola, ima daleko manji RMA postotak te lokalnu garanciju. Xbox 360 nema dovoljno ekskluzivnih naslova da bi s aspekta igri bio zanimljiviji.

    Igre jesu skupe, no fora je u kupovini nesto starijih igara (u pravilu godinu dana) koje se onda mogu kupiti za 15-20 dolara, dok se neki multiplayer naslovi mogu kupiti odmah. S obzirom da su prosle 3 godine te da tek sada kupujes konzolu, imas sigurno 30-tak super PS3 igara koje mozes kupiti veoma jeftino. Dosta nas s ovog foruma kupuje s eBaya (UK ili USA).