Xbox ISO

Discussion in 'Generalna diskusija' started by djambo, Mar 31, 2005.

  1. djambo

    djambo Aktivista

    Nadam se da necu prekrsiti pravila foruma ovim pitanjem al imam problem sa kopiranjem xbox dvd-a,
    Nijedan program za snimanje ili ISO extrakciju nevidi komplet igru nego samo video_ts folder gdje se nalazi uvodni video xbox-a
    Jel neko na forumu uspio nac nacin da se iskopira i napravi image xbox dvd-a koji se moze koristiti dalje za snimanje ili za emulator
     
  2. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Probaj napraviti onaj image cd pa onda spržiti taj image cd, u mene je prijatelj radio to, ali za ps2!
     
  3. djambo

    djambo Aktivista

    za ps2 je lako ali ovdje kao da nema podataka jedino je nero prepoznao kao audio track 1h58m13s ali ga nikako nisam mogao presnimit na disk ili extraktirat zasto nemam pojma
    x-box isto koristi dvd pa ga nemogu na cd-u snimat
     
  4. kenci

    kenci Aktivista

    jao jao ;)... ev da ja pomognem..
    imas http://www.xbox-scene.com ...
    idi na tautorials.. i naci ces svu pomoc..
    samo molim te nemoj reci da nema.. kad znam da 112% ima...

    et nadam se da ces uspjeti.. imash tamo shta hosh za xbox..
    sto se tice homemade stvari.. to je nr.1 site za xbox
     
  5. djambo

    djambo Aktivista

    ima stvarno dosta alata ali mi nijedan ne pomaze a skinuo sam skoro pa sve,vecina ih radi na principu spajanja PC i XBOX-a preko FTP-a ali neznam gdje sam izgubio svoj XBOX.
    meni treba program koji sve odradjuje na PC-u bez potrebe za konzolom
    ako je neko uspio nek mi ostavi post ili nekako javi na mail
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    probaj sa CloneCD. posjeduje emulaciju dvd drajvova za konzole. samo je extrakcija prilicno spora [8X za CD].
     
  7. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    hmmm...uzmi Alcohol 120% pa otvori taj file(.iso)i uzmi extract :wink:
     
  8. djambo

    djambo Aktivista

    od navedenog ne radi nista
    ima neki progi GameCloner koji je uspio presnimiti neke igre ali postoji neki format XBox-new kojeg nemoze
    napise da se treba nac neki plugin na netu
     
  9. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    Pa vidi,ja sam koristio onaj Alcohol 120% kada sam pravio ISO-e za PS2,PS i Xbox igre.Ti ISO fajlovi se poslije mogu vratiti u prvobitno stanje(nekoliko različitih fajlova od kojih je nastao ISO)