Xbox One

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, May 21, 2013.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Sad se sjetih da kad sam pokusavao da kupim Ghost Recon Wildlands i to sam radio iz radnje na mom XBOX acc i nije moglo ni naopako i udjem u kucu i s konzole samo kliknem i odmah prodje. Tako da ces vjerovatno cekat jos koji dan :D
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ako ne budem mogao, može li mi je neko kupiti i poslati kao gift, ja naravno refundiram sve?
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Kupis gift card?
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Prelistaj pocetak ove Xbox One teme, uzimao sam ja preko US storea, pa sam pisao sta i kako.
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma probao sam neke sto sam našao na netu uputstva, ali nije prošlo... Nemam pojma što.

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ne znam ni odakle sad da kupim gift card, neće mi sa ms store... Hajde kad dođe Xbox probam sa njega kupiti možda uspijem...

    Koje su stranice provjerene za ove gift cards?

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Cdkeys, ja tu kupujem.
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    Konzola trenutno u Novom Sadu :D pa treba do Sjenice, pa onda do mene :) nikad da dodje :D
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    U glavnom, gift code koji sam primio nece ni naopako... i onda sam lutajuci po menijima i na konzoli (dosla konzola danas :) ) i na webu... klikajuci okolo... kupio MK XL.... 20$ me ogulio, nije bas da mi je sad trebalo.. ali hajde, moram imati neku igru.

    A i aktivirao sam ovaj 14 free trial pa sam stavio par xb360 igri da mi skine, one valjda ostaju trajno i kad istekne trial...
     
  11. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Sta ti javlja prilikom aktivacije gift coda. Mozda je problem sa regionom.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma regija... Ali nema sta nisam probao, neće pa neće čak sam više puta sa ms na chat bio

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  13. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ma nista MS, nisu bas od pomoci. Uglavnom trebas na VPN izabrati regiju kao i lik koji ti je poslao gift.
    Npr, imas jarana koji je u Turskoj i on ti kupi i posalje gift code. Moras ukljuciti VPN za Tursku, otici na Microsoft Store i redeem code.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    Uzeo onaj TunnelBear trial bas da to probam, nece... kažem ti nema šta nisam radio neće, ali je kupovina prošla bez problema sa US store... mamu im...
     
  15. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ja sam imao isti problem ali sam uspjesno aktivirao na ovaj nacin. Odakle je lik koji ti je kupio gift?

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    USA, ma sve sam prebacio na USA, bukvalno mi je sve na MS accountu USA, cak i adresa je od momka.. sve je kao da sam tamo podeseno... i opet nece...
     
  17. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Cudno, sto jest, jest. Za sta je gift, igra neka?

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma ja mortal Kombat... A dating je sto sam ga sad ja kupio bez ikakvih problema...

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  19. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ze neke kljuceve redeem mozes uraditi iskljucivo direktno sa konzole. Neke kljuceve treba redeemati na nekoj trecoj stranici pa tek onda dobijes aktivacijski kljuc za live account. Procitaj ponovo uputstvo za aktivaciju ili kontaktiraj lika pa ga pitaj gdje tacno da redeemas kod.
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    Probao sam redeem i sa konzole, nece.. jebi ga.. propalo je momku dzaba 12$.. sreca pa nije neka veca cifra. A konzola mi je za sad super :) skinuo sam onih 360 naslova za DŽ :D