1. Eldorado

    Eldorado Komšija

    I ja sam planirao naruciti 2x komada preko pesoto.

    Za 70-80km odlican deal :)

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    bhd likes this.
  2. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Kako ide za carinu preko tog pesota?
     
  3. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Klasika ispod 300km prolazi.

    7.5$ do 500g su troškovi do Sarajeva

    Plus brza pošta iz Sarajeva do drugih gradova u BIH.

    Mene bi navedeni usb tv stik oko 80km ukupno izašao što je svakako super cijena

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  4. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Dešava li se vama da kad povučete gornju traku da je prazna, mislim na ovu u kojoj se nalaze ikone za Wi-fi, mobile data, flashlight itd. na Redmi Note 5 (verzija 11.0.3.0 stable)?
     
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Jel iko uspio naći Redmi Airbuds S sa dostavom ispod 50km.
    Glupo mi za value sluše dati više
     
  6. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Možda da pogledaš na amazonu pa preko pesoto da narucis.

    Ovo sad preko alija je zbog shipinga otislo u tacku.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kada dotaknem te ikone gdje je wifi, baterija itd nestanu ikone, kada pustim vrate se. Kad krenem vuci dole pojave se na padajucem meniju. To je normala.
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    evo mene opet medju xiaomijem :D
    uze danas redmi note 8 pro,nov po smijesnoj cijeni,doduse to me prijatelj ispostovao i hvala mu...debelo je i ispod cijene polovnog a ne novog
    telefon je onako na prvo zvijer...osjetno je brzi od redmi note 8 a evo napravio sam par slika sa kamerom i ne mogu da vjerujem kakve je dobre fotke napravila
    ali to moram jos testirati,ne mogu donijeti odluku na osnovu 5 slika ali sliku kada zumiras maksimalno kao da nisi ni zumirao,kako je cisto

    jedino eto velicina...sto nije bar 6.3 ...ovo malo vece se ipak osjeti ...ne znam kako bi baratao sa onim od 6,7...haman nikako

    u ova tri dana sam promijeio par telefona...huawei i njihov skin,pa xiaomi mi A1 ,onaj cisti google...koje je to meni smece...pola funkcija nema...instalirao poco louncher...prodisa telefon :D

    xiaomi je ubica svih ostalih,njihov skin je meni ubjedljivo najbolji
     
    dams82 likes this.
  9. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Probaj Microsoft Launcher, novi je fakat dobar kad mu staviš icon pack i round icons
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    sto ce mi pored miui lancera :D

    a taj A1 ide u prodaju,vec je oglasen :D
    mislim dobar je to model...sasvim solidno brz i ugladjen...samo su podesavanja glupost i imas nekih stvari koje ne mozes ukloniti...tipa vrijeme sa home displaya,pa u opcijama dok nadjes nesto,moras preko searcha traziti,jer ovako je negdje zavuceno
    a najvise su mi nedostajale geste...navikao sam se na to i bas sam se mucio par dana sa ovim fizickim tipkama...nece prst sa ekrana nigdje a tipke ispod haha
     
  11. Koke

    Koke Novi član

    Koliko naplacuje Pesoto dostavu?


    Poslano sa mog ZTE Blade A452 koristeći Tapatalk
     
  12. dams82

    dams82 Komšija

    Eto gore post od juče od Eldorado.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    da li se jos nekome desava da kada radi restore backupa sa xiaomi accounta da mu ne instalira bas sve aplikacije koje su bile instalirane i backupirane ?

    naime,uvijek imam backup na xiaomi serveru i kada mijenjam telefon ili nakon updatea odradim factory reset,da mogu sve lagano ponovo vratiti ali svaki puta kada radim restore,bude 5-10 aplikacija koje ne instalira i svaki puta su neke druge

    jednom sam mislio da mi nece da vrati aplikacije koje nisu instalirane sa google playa ali nije to slucaj...evo jucer mi nije vratilo intagram,messenger,olx aplikaciju,aliexpress i tako jos neke

    izgleda da imaju neki bug prilikom ili backupa ili restorea,pa ne prodju svi podaci na/sa servera
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Aplikacije su sa playstore-a ili xiaomi app? Ja radim backup sa google acc, ne koristim xiaomijeve servere.
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    vecina je sa playstorea a neke instaliram i ono direktno .apk

    ali nevezano odakle su skinute,neke vrati a neke ne vrati
    i tako mi je od samog pocetka na vise telefona...bilo je na redmi 5 plus,bilo je na redmi note 8 i evo sada na redmi note 8 pro
    to je nesto do nji,ocito ima neki bug u necemu

    ne bi bilo problem instalirati rucno 5-10 app,da znam koje mi ne vrati...pa moram onda napraviti screenshoot svega pa da mogu kasnije rucno vratitit
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Dodje neki update,2 GB...da to nije miui 12 ,mada ne pise ?

    [​IMG]

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Security patch i ispravka sitnih bugova i vjerovatno priprema za MIUI12.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  18. dams82

    dams82 Komšija

    Ne brini, kad bude 12ka pisat će.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Evo i meni stigla uvertira za MIUI12...[​IMG]

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Sta je trenutno best buy za 500-600KM? Otprilike se isplati do te cifre xiaomi ganjati? Je li 9T najbolja opcija?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk