1. selvin

    selvin Moderator

    Aha, na to mislis, i ja mislim da nisu imali, ne znam je li se sta promijenilo u zadnje vrijeme pa da je i to poguralo ovu odluku. Ali mislim da imaju market share dobar, sigurno ne kao globalno.
     
  2. Mujka

    Mujka Komšija

    to ti je demokratija
    ja kažem nebo je žuto i ti se nemaš pravo žalit ;)
     
  3. dams82

    dams82 Komšija

    Ma i ne treba im, njima kina odlično dostavlja robu online, a oni uglavnom vole da naručuju, više nego da idu u redu da stoje (i da se kolju).
    Xioami je navodno pod istragom jer se pretpostavlja da radi za kinesku vojsku, ali nema dokaza pa je pod istragom. Amerikanci su slabi kad su vojne sile drugih država u igri.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Druze ovo ti je u stilu "poslije mene potop", da moze i zaratio bi na brzinu, bolesnik.
     
  5. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Nek i apple blokiraju van USA i eto demokratije :D

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Nedaj ti bože da je luđak ostao kao predsjednik cccc :S :S ne bi ni dočekao pola svog drugog mandata započeo bi WWIII.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Jel' istina da je onaj Mi store fake, da je to neki IQ Mobile ?

    [​IMG]
     
  8. iPlay

    iPlay Komšija

    Mahala priča ili...?
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    IQ Mobile je maloprodajni partner a Comtrade distributer. Vjerovatno ljudi misle da zbog toga nije original, ali me sad zanima imal tome istine :D Ne bi me ništa cudilo.
     
    iPlay likes this.
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Mi store nema veze sa Xiaomijem, ct telefoni. Xiaomi uopste nema politiku svog bransiranja.
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Bio sam u njemu. Def fino izgleda, ali i prajsi je.
    Olx tito

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Imaju trgovine po cijeloj evropi ali pretpostavljam da je svugdje u pitanju brendiranje i saradnja sa lokalnim partnerom.
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Poco x3 vs mi note 10 lite? Kod litea vidim bolji display i elegantniji ostalo na strani poca zar ne? Kontam pratiti dealove pa uzeti poco 64gb model posto su jeftiniji storage mi ne treba a imam i 64gb staru micro sd.
     
  14. iPlay

    iPlay Komšija

    Iskreno, poslije AMOLED displaya se ne bi mogao vratiti na LCD. Kao korisnik Mi 9 Lite, išao bih na Mi 10 Lite ili na Mi 9T (Pro). Na tvom mjestu bi tražio 128 GB. Napuni se 64 GB ako voliš fotkati.

    PS: Prije dva dana supruzi naletima na Galaxy A51 8/128 GB verziju sa godinu dana garancije u foliji za 450 KM.
     
    Last edited: Jan 18, 2021
    forzamilan likes this.
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Ako je volis - ne uzimaj ga :) Imao ga, toliko je spor SoC da nije normalno. Opalis fotku, cekas 5 sekundi da je telefon spremi. Lag i zagusenost CPUa je itekako osjetan u svakodnevnom radu (ne pricam o igrama, ne igram na telefonu).
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Last edited: Jan 18, 2021
    kolinsb likes this.
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    A jesu švabe poranile da kupe :) :)
    Ea gibt vielen Kommentaren haha

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  18. dams82

    dams82 Komšija

    Prvi komentar na stranici od našeg kolege

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  19. iPlay

    iPlay Komšija

    Nije ljubav upitna, kupio sam joj. :D

    Česti uzrok mikro Laga zna biti i zbog Digital Wellbeing. To je među prvim stvarima koje deaktiviram/uninstall kada podešavam phone. Kod Samsunga je ta aplikacija com.samsung.android.wellbeing
    Nokiji 7 Plus koju sam imao je imala problem sa mikro lagom. Kad sam deaktivirao Digital Wellbeing, telefon je prodisao. Ne znam iskreno kome treba (pod default) app koja ti računa koliko si vremena proveo na drugim aplikacijama ? Trpaju toliko bezpotrebnih sranja.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Ajdin87 likes this.