1. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Mozda 5% profit, marzu tesko...
     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma ja na svoj nisam ni stavio ništa, ekran se ne grebe od kovanica, kljuceva i to tako da mi je svejedno. Eventualno si trebao liquid screen protector nabaciti.
     
  3. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Loš kvalitet stakla, ja imam staklo i sve je naleglo kako treba, to su ti uvalili nešto loše, evo slika mog stakla.
    [​IMG]
    delete your account
     
    Last edited: Aug 2, 2018
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    kvalitet zastitnih stakala je prilicno los,izrezi koji ne pokrivaju senzore i ostalo su ocajno uradjeni...sve u svemu zastitna stakla sada kvare estetski dozivljaj telefona
    sto se tog tvog problema tice...stakla koja sam ja lijepio na redmi 5 plus fino nalegnu na ravni dio ekrana i nema onog bijelog efekta ,kada se staklo ne vakumira za display...tako da vjerujem da je u tom tvom slucaju staklo lose zalijepljeno
    mozes ti to staklo slobodno i odlijepiti pa ponovo zalijepiti,pod uslovom da imas negdje cist kutak i da ne dospije cestica prasine pod staklo...prasina i sitne prljavstine su najveci neprijatelj zastitnog stakla...jer praskica koja se i ne vidi golim okom,ispod stakla bude 2-3 mm i tu gdje je prasina bude bijela flekica
     
  5. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Ne kupuj one od dolar, preporucio bih Nillkin brend, prave solidnu opremu, a nisu preskupi.
     
  6. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Pazi za kvalitetno staklo treba dati 2-3 dolara na ebayu, koje ne pokriva senzore i rounded edge, ovi u shopovima naruce ono od 0.55 dolara i prodaju po 8 KM, supruga kupila u univerzalnom za note 4x i isto imalo te okvirove, dok sa ebaya perfektno legla.
     
  7. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Jbg ja sam narucio sa ebaya Nilkin zastitno staklo lafo dobro kvalitetno.Kad je doslo ne pokriva citav ekran katastrofa.Kaze lik posalji kao slike poslao vise mi se nije javio dao negativan feadback i mrs

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  8. JVC

    JVC Overclocker

    Vecina stakala su uzas, ja sam kupio par za p20 pro, i pobacao nigdje veze nit pokriva sve, niti izgleda normalno, bas katastrofa
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Narucio sam preko ebay-a iz Engleske neko kvalitetnije pa cemo vidjeti. Fazon je sto su ovo stakla za vise modela, nema samo za odredjeni telefon.
    Jednom sam narucivao iz Italije i njihova su bila najbolja.
     
  10. JVC

    JVC Overclocker

    Ma hebo staklo, ja nosam mobitel preko godine bez stakla, samo malo paznje, i nista mu nece biti gorila glass nije osjetljivo trebsa biti bas baksuz da ga ogrebes.
     
  11. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ma seres, curica oborila sa stola super amoled samsung sa stola, puko display, skuplji display od novog telefona.
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Naručio xiaomi band 3 doći će za koji dan. Ima li ga ko jel čemu?
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Imam ja, imao sam i dvicu, i ovaj je bas napredak. Dvije mane:
    1. po suncu skoro nista ne vidis na display-u
    2. ako ukljucis onu opciju da mjeri otkucaje srca svako 10 minuta, ode baterija brzo (pod brzo mislim cca 10 dana...)

    ostalo super, bas fin upgrade u odnosu na band 2.
     
    forzamilan likes this.
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    evo sad sam ga stavio na punjenje, 15% last charge 9 days ago...
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni je bend 2 mogao 25 - 29
     
  16. thes1nt

    thes1nt Aktivista

    xiaomi note 4x
    rootan, Lineage OS.
    sve je super, baterija može do 4 dana trajati uz dobro konfigurisan ROM,
    prezadovoljan sam osim što ljudi sa kojima razgovaram imaju poteškoće da me čuju normalno.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Vidim nema globalna verzija note 5 sa 6GB RAMa. Hocu li moci koristiti ovu Kinesku verziju bez problema? Vidim navode problem da nema band 20 (800Mhz)
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa uzmi od 4gb sasvim je dovoljno
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    Pitanjce,
    posjedujem: (redminote 5)
    Koristil ko aktivno 2 kartice na mobitelu.

    pitanje postavljam jer na na odmoru planiram uzet neku karticu dole da imam internet 4g, ali da mi je dostupan postojeci broj.

    Jel neka zajebancija za postaviti to, i kad ubacis karticu kako odaberes kojom ces data transfer, a kojom ne i slicno :) Jer vazda do ovog telefona postavim onu zabranu kad sam u roamingu da nema ni pokusaja na data transfer :)

    tnx.
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa nije puno skuplja verzija sa 6GB RAMa, pa rokoh mozda i nije neki nedostatak ova frekvencija!? Zna li neko nesto vise o ovome?