1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni se isto ovo desilo, to je jedini bug koji sam nasao.
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ovo se meni dva puta desilo sa Mate10pro i to prvi dan kad sam ga kupio. Cim upalim bluetooth odmah zaglavak i moram softreset. Evo od tad 6 mjeseci vise nikad nije kahno.

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    To je i meni bilo na LG G4, prije ce biti da je do androida nesto.
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    na miui 9 verziji nisam imao problema sa ovim,cesto sam palio BT i nije bilo nikakvih problema
    kako je na miui 10,mislim da je tada pocelo
    malo glup bug,jer se BT cesto koristi...valjda poprave
     
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Neki dan u Zg u Areni prolazim pored MI shopa, red pa ima jedno 200 ljudi, ispred Apple shopa 0.
    E skuter im je zakon
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma Xiaomi ubija, dobiješ puno više nego što platiš u odnosu na sve ostale brendove.


    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  7. dams82

    dams82 Komšija

    Ja recimo koristim BT jer se povezujem sa radiom u autu (handsfree) već 4+ godine i nikad nisam imao problem sa paljenjem/gašenjem. Obzirom da ako se veza prekine jer sam se udaljio neće se ponovo zakačiti dok se jedan od uređaja resetuje(upali/ugasi), nekad ugasim auto, a nekad već krenem vozit pa moram ugasit i upalit BT na telefonu tako da to nerijetko radim i sve radi u najboljem redu.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    I ne samo to, da je umjesto Šaomija bilo koji drugi shop pokraj Apple-ovog, bio bi red ispred njega. Apple je jednostavno preskup za naš balkanski standard. Šačica ljudi može sebi priuštiti telefon od 2500+ KM. Naravno, velikom broju ljudi je došlo iz goozice u glavu i ne žele više da plaćaju ime, a Xiaomi je sve agresivniji s marketingom i ljudima dopire do ušiju da postoji nešto što zaista vrijedi tih para, a usto velik je broj modela u ponudi i svako će sebi naći nešto (dok Apple npr. ima 3-4 nova modela, sve ostalo je može se reći staro) :)
     
    dams82 likes this.
  9. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Ispred Apple shopa red je samo na dan izlaska telefona, to je ono kad Apple korisnici hoce da budu vidjeni. Kasnije nije nikog briga. :D
     
    dams82 likes this.
  10. anel989

    anel989 Novi član

    Razmišljam da uzmem novi mob. prvo sam mislio uzeti Galaxy a8 ali izgleda da će na kraju ipak biti neki Xiaomi....Sad se dvoumim između Redmi note5 4/64 i Mi A2 4/64, kod ovog drugog jedino mi se ne sviđa baterija (i malo što nema utora za slušalice ali ko ga yebe dobije se valjda prelaz). Sad me zanima imal ko od vas Mi A2 i može li mi reći kakva su iskustva, koliko mu traje baterija sa normalnim korištenjem?
     
    dams82 likes this.
  11. Esh

    Esh HWB

    Samo sam se igrao jedan dan, pa ne mogu potvrditi bateriju (citam da je jedan dan standard bez problema), no telefon je sasvim pristojan, clean Android, dobar form factor, kamera u rangu do 500 KM vjerovatno ima i boljih, no..
     
    anel989 likes this.
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    a2 da nema ovih nedostataka,bio bi najbolji telefon u ovoj godini sto se tice ulozenog dobijenog ali posto xiaomi ima mali milion modela,namjerno su neke osakatili
    a2 u odnosu na note 5 ima samo bolju kameru i cisti android (nekome je ovo prednost,meni nebitno)ostalo nista...a po meni je baterija puno bitnija ...kod mene je 4000 mAh i ono bas ne razmisljas o bateriji,gulis koliko hoces i uvijek ostane
     
    dams82 likes this.
  13. donjapa

    donjapa Overclocker

    Gledao da narucim nekakav termostat sobni da imam temp na vidiku. Izleti xiaomi da ima pa narucim. Imao sam njihvih par telefona i radilo je sve kako treba. Pored toga uzmem i par BT zvucnika da imam po WC-ovima i nekakav smoke detektor pametni da testiram. imaju dosta home-automation stvarcica.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja narucio taj termostat i otka\u mi po[iljku iy nekog rayloga. Dobro si me napomenuo da opet sad narucim, super stvar. e ink ekran kao u kindle-a
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    imaju oni i spuzve za pranje sudja :D

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
    donjapa likes this.
  16. dams82

    dams82 Komšija

    Imaju i peškire, ali nisu pametni

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Fin ovaj shop u areni centar ZG. Cijene ko na netu :)

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Hajde nek se i tebi nesto dopada haha

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  19. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Xiaomi se odvojio od Redmi serije, ubuduce konacno malo manje modela iz serije Xiaomi :)

    Odvojeno ce nastupati u buducnosti valjda to nece uticati na cijene i kvalitet mobitela.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    a 10.1 valjda izbacuju taj famozni najjaci uredjaj redmi7 :)