1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa i dalje će biti Best buy kupiti iz Kine do 300km. Ovo je dobro ako ti se pokvari imaš gdje popraviti.
     
    DSA likes this.
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Osim ako popravku telefona u BiH ne uslove kupovinom telefona u BiH

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    pa recimo u zagrebu je mibox s 3 koji sam uzeo ovdje za 149 km bio cca 130 km,tako da vidjet cemo. Bar se mozemo nadat jel..
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    sta ce im servis,kada se uopste ne kvare haha
    jedino zamjena razbijenih ekranq

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Šta ima ne kvare.
    Ma nek je 20-30 km skuplji sve pet, bolje nego mjesec čekati iz Kine
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Bit ce skuplji od kine barem za vrijednost pdv-a, sa druge strane ces imati vazecu garanciju.
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Lijepo je to sve što vi pišete ali, nešto ja ne vjerujem da će se otvoriti radnja u BiH.
     
  8. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ako bude cijena kao u genelecu onda pisi propalo.

    Kad sam uzimao Note 5 Al model genelec ga prodavao 450km a ja ga uzeo dosta jeftinije.

    Doduse 2x godine garancije nude. Al opet ne davao 100km više zbog garancije više.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  9. dams82

    dams82 Komšija

    Ja sam svoj prvi xiaomi kupio u Smartshop (sadašnji IQ Mobile),dvije godine garancije,počela mi krckat slušalica,poslao na servis,vratili ga kao popravljen. Da li su malo propuhali ne znam,kasnije je opet krckalo.vidio sam da nije otvaran,ima na jednom vijku MI logo naljepnica koja se mora uništiti kad se otvara. i dan danas radi nakon više od tri godine. Tako da ta garancija nešto nije ni vrijedna ako nemaš pravi servis. Bolje rizikovati pa stoja ostane,nisu kvarljivi sreća...
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    druze,radim u prodaji i za godinu dana sam imao jedan redmi 5A na servisu i nista vise od xiaomija a prodalo ih se na stotine...tako da znam o cemu pricam

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  12. Loki

    Loki Komšija

    I jel' sad taj Poco valja il' ne valja? Ima li tih display bugova?
     
  13. igor.g

    igor.g Komšija

    cekaj F2, kec je beta verzija :D
     
  14. dLc

    dLc Novi član

    Da li je neko narucivao sa aliexpressa Redmi Note 7 preko DHL-a? Ovo sto obecavaju placenu carinu za EU vazi li za BiH?
     
  15. Majesco

    Majesco Aktivista

    Imam Xiaomi Redmi Note 5 AI i u zadnjih par dana iznenada zaledi pa se mora nasilu ugasiti, a onda po nekoliko puta ponavlja onaj Mi logo i tako u krug dok ne dode sebi.
    Danas stigao update i sad telefon ide u krug na kad dode na 15% i nemoze da dode sebi.
    Ima li nacina da preskoci ovaj update, da bar mogu spasiti slike, a onda ako treba i na servis posto je jos pod garancijom.
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jel ti fabricki rom ili imas root?
     
  17. Majesco

    Majesco Aktivista

    Fabricki je rom.
    Nista nisam ni dotakeo par puta je telefon sam od sebe zaledio u par dana i mora na silu da ga ugasim onda se pali po nekoliko puta sa Mi logom i nekako dode sebi.
    Sad stiga taj update i sad problem crn ekran i stane na 15% i onda ide samo u krug.
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja sam odradio update i sve je ok. Mozes li ga nekako resetovati na fabricke postavke?
     
  19. Majesco

    Majesco Aktivista

    Pokusao drzati power i vol +, to bi trebao biti fabricki restart, ali nece da ude samo nastavi i zakuca na 15 %, tu se zadrzi oko 20 sekundi pa onda samo tako u krug.
    Nemogu ga ni ugasiti samo se resetuje ako drzim power.
    Na ovom zakuca
    [​IMG]
     
    Last edited: Mar 22, 2019
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma