1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Normala kao svaki, kod mene je stock rom. Pogledaj rucno ima li kakvih apdejta, ako nista skini pa instaliraj sebi.
     
  2. Majesco

    Majesco Aktivista

    Da sam na tvom mjestu ne bih radio update na MIUI 10.3.1
    Meni je sijebalo bateriju skroz, moje koristenje mogao sam izgurati tri dana i baterija bude na 35-40%, sad na ovoj verziji jedva dan ipo izguram.
    Preko noci prije trosio 2-3%, sad na novoj verziji 7% i nenormalno trosi bateriju u stanju mirovanja.
    Moja ti je preporuka sacekaj novu neku verziju i onako nikakvu vizualnu promijenu ne dobijas, mozda srede bateriju, a MIUI 11 je najavljen 4 kvartal.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Probaj factory odraditi. Me mora značiti da je nužno do verzije softwarea. Nakon svakog apdejta bilo kojeg brenda veliki broj ljudi ima probleme kada je OTA u pitanju i nije clean install

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  4. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Ma nako pitam, samo da vidim je li to do bhtelecoma ili do regije, po mom misljenju bi trebali svi istu verziju imati, pa da provjerim koja je verzija kod ostalih. Necu nista rucno, jer znam da moze imati neke posljedice :D

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  5. Majesco

    Majesco Aktivista

    @Haker
    Uradio sam to ali nije pomoglo.
    Koliko vidim mnogi se zale na bateriju, neki imaju problem sa WiFi gubi im se konekcija.
     
  6. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Jel ima neko MI 9T?

    S obzirom da ima senzor otisaka prsta ispod displaya, da li je moguce zalijepiti zastitno staklo?

    Djeluje mi dobar deal, pogotov jer me ovaj Note 5 AI odlicno sluzi i dan danas.

    Ostajem Xiaomi fan :D

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    Reventon likes this.
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Preskup je Mi 9T, za iste pare kupis Mi 9.
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Na Aliexpresu Mi 9T je oko 600KM, tako da je bolje dati jos 50KM za Mi 9.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Plus carina.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    To u svakom slucaju.
     
  11. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ma dopada mi se kod MI 9T što je čist ekran, nema noutch-a a ni prednju kameru na ekranu.

    Malo cu svakako sacekati da cijene padnu, RN 5 AI fakat me oduševio za 380km tada placen. Nakon godine radi tip top.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  12. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Prije koji dan kupio zeni MI 9 SE 64GB (ocean blue) za cca 260 EU. Uslov za kupovinu je bio manji display a jedan od rijetkih sa manjim displayom a da ima 3 dobre kamere i solidan display je upravo MI 9 SE. Nisam nikada probao Xiaomi telefon (uvijek samo gadgeti) ali sam zaista odusevljen kvalitetom izrade, Amoled displayom (ok...to je ipak samsung), kamerama, zvucnikom, fingerprint readerom ispod displaya i dizajnom. Da Mi 9 ima AlwaysOn i da je vodootporan sad bih S8 zamjenio za njega a ne za S10.

    Nisam jos probao sa zastitnom folijom fingerprint reader, ali cu pokusati i to za koji dan.

    Sad imamo od xioami 1x telefon, 1x sat, 1x armband, 1x Mi night light, 1x Mi BT speaker i 1x Mi ruksak :) Slijedece je Mija electro scooter :)
     
    Eldorado likes this.
  13. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Ima li smart solja :D

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  14. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Mislim da ima :)Gledam evo imaju oni kao bidei pametni sto ti guzove operu

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
    MakaveliTheDon likes this.
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Zanimljiv fon za tu lovu, ali 3000mah baterija. Na ovom S8 je odron baterija, nikad više ispod 4k čim se ovog riješim.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  16. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Telefon je ok, baterija nije cemu, ali izdrzi dan bolje od ovog S8 :) nekako mi se cini da svaki telefon izdrzi vise od s8 :D
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma ovo Samsung govna ubiju bateriju posebno bixpy. Čim ugrabim vremena to se sve briše.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  18. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ja sam bio na korak da uzmem S8 pa se sjetim baterije :D

    Radije ostat na Xiaomi i 2x dana solidnog korištenja baterije što mi je važan segment.





    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Nema baterije kao na Xiaomi-u.. note 5 bez problema gurao 3-4 dana.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni isti taj fon sa istim romom nije mogao 1,5 dan max 2, ali ja nikad ne punim do kraja i ne praznim. Ugl sve je stvar kako ko koristi.