1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nije loša, to je prosijek neki. Neo koliko ti izdrži baterija?
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Dan i po intenzivnog korištenja, 3G/BT/WiFi uvijek uključeni, osvjetljenje na pola.
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    šta ćeš, ideš na A2?
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nema potrebe za A2, sve radi odlično i na ovom, a pogotovo ne valja što će (vjerovatno) biti znatno skuplji od A1.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma to je super fon, ja ga nisam kupio samo radi izgleda, izgleda isto kao iPhone 5 sa tim ogromnim bezelima. Kontam i na ovaj se može stock Android nabaviti i dobiješ istu stvar sa većim ekranom.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nisam ja više od tog posla da se zezam sa otključavanjem bootloader-a i flešovanjem i testiranjem (nightly) custom rom-ova, hoću da radi sve out-of-the-box, ostali Android skinovi mi idu na živce. :)
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nisam ni ja, ali kada sam vidio miui morao sam. I kad skontam na neki način koristim romove od 2009. i svaki sam fon na kraju odradio.
    I sve u svemu zadovoljniji sam romovima, posebno u posljednje vrijeme, prije je tu bilo svega, sada onaj koji nosi official u imenu budi siguran da radi bolje od ovih što proizvodjači koriste. Eto taj A1 je stock I ove svoje stvari koje Xiaomi stavi uspjeli su zajbeat pa su 8.1 odgodili.
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Hoće moj redmi 4 note dobiti 8.1?
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    nope
    [​IMG]
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Imaju li ovi kinezi DPI skaliranje ?

    [​IMG]
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mislim da ima u developer opcijama
     
  12. apokalipso

    apokalipso Aktivista

  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Evo jos razmisljam da li kupiti note 4x ili note 5plus i izgleda da ce ova opcija biti presudna. Kako sam nasao na netu 4x nema opciju double tap da probudi fon a 5 plus ima!? Mozete li potvrditi da note 5 plus moze wake up sa double tap, a isto ako neko ima 4x ima li ta opcija?
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    redmi note 5 ima. 4/64
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    aha, hvala, a da li double tap moze biti samo wake ili je double tap i unlock?
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    mislim da 5 plus ima, igrao sam se nedavno sa tim telefonom, ukljucivao finih opcija za rodjaka.

    ako nema, imas custom kernele koji ce to omoguciti.

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  17. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa nije unlock, moras ukucati sifru tj. otisak prsta, zavisi sta si podesio. To ti je samo da upalis ekran.
     
  18. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Redmi Note 4x provjereno radi duoble tap, doduse sa Snapdragon. Nisam siguran jel radi sa Mediatek. Defaultno upali ekran, tj dovedete na lock screen. Mislim da ima opcija i da otkljuca ekran ali ne mogu biti aktivne nikakve zastite tipa pin ili pattern i sl.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

  20. hamo pipa

    hamo pipa Komšija