1. Esh

    Esh HWB

  2. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    ...taj... nema... ovaj kako se ono zove...ah jah, aktivaciju?
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    koliko je velik?
     
  4. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    266 MB
    Enise jesil skino da mi iskopiras na cede , platicu ti :| ? Javi sto prije . poz.

    @enise kad ces na MSN imam ti ispricat jednu veoma dobru novost ;) :)
     
  5. Shenron

    Shenron Komšija

    Ja sam prekjucer skinuo taj SP2, al posto je bila .rar arhiva naravno i ostecena je...
     
  6. Esh

    Esh HWB

    heh, cuo sam da je dosta ljudi skinulo i ove beta ili rc2 verzije kao finalnu : )
     
  7. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ako je dobar, jel se more to proslijediti, bez aktivacije ako moze ( zna Enis o cemu ja )
     
  8. Bimbrlok

    Bimbrlok Aktivista

    Evo ja sam kontao veceras da ga skinem akoBog da pa ako mogu kome da pomognem da mu proslijedim u Sarajevu neka se javi dogovoricemo se gdje da se nademo a cijena prava sitnica :) Ma sala usluga je besplatna osim praznog Cd-a
     
  9. kenci

    kenci Aktivista

  10. Shenron

    Shenron Komšija

    Mislim da ne koristim programe kao IBM i HP, tako da nece biti problema :).
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    ma mene je zajebavao beta (oprosteno), pa me strah za sp2
     
  12. Bimbrlok

    Bimbrlok Aktivista

    Evo instalirao sam ga pa zasad nema problema a i rano je jos da se vide neki eventualni problemi
     
  13. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Hvala tebi što si se odmah ponudio...

    Ali eto Enis mi je u Visokom pa ako ga nagovorim mozda mi isprzi, al mi jednom isprzio i ja da udjem... bum! tras! aktivacija... kasnije skonto da se moglo premostit to...al ... otom potom ;)
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    mene ubijaju one njegove napomene 'nije upaljen firewall'automatic update i sl.'
     
  15. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    ja vec sa enisom dogovorio da przi a ja cu platit il prazan cd , al nije jos skinuo ni on nije mu DSL :roll: :mrgreen: poz
     
  16. Shenron

    Shenron Komšija

    Kakva aktivacija? Lijepo nadjete na netu key koji pouzdano radi sa SP2, prije nego pocnete instalaciju SP2 promjenis key i svi sretni.

    Jest da je malo dosadno ono da nemam ukljuceno automatki update, ali sve ostalo je super (za sada).
     
  17. Bimbrlok

    Bimbrlok Aktivista

    Malo sam testirao racunar sa novim SP-om i izgleda da sve dobro radi pa mi se irezultat u 3dmarku 2001se povecao za nekih 200 do 300 3d marka
     
  18. Esh

    Esh HWB

    kad sam ti ja rekao :)
    skinuto, pa ko hoce nek navrati 8)
     
  19. Bimbrlok

    Bimbrlok Aktivista

    Ma ima i za to rjesenje ides na start - run otkucas services.msc i security center stavis na manual i rjesis problem sa tim upozorenjima
     
  20. Shenron

    Shenron Komšija

    A imas jos jednostavnije

    Control Panel > Security Center > Change the Way Security Center Alerts me > i iskljucis ono sto ne zelis da te obavjestava da je iskljuceno :).