Ytdownloader popup u Chromeu

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Alibegovic, Jan 20, 2014.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kako da se riješim ovoga? Jel ovo neki malware? Nema ga u listi programa za uninstall, niti u Chrome ekstenzijama. Antivirus ga ne vidi.

    [​IMG]
     
  2. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Hmm... Probaj reinstalirati chrome s tim da pobrišeš ručno sve što ostane nakon uninstalacije... Ako ništa barem ćeš znati da li je do chromea
     
  3. kvaju

    kvaju Komšija

    jesi siguran da popup nije dio stranice, meni se slično na piku javljalo, isto na chrome-u. sad ga više nema.
    doduše često sa ccleanerom čistim komp, možda sam i to počistio s njim.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Ista stvar i kod mene nekih mjesec dana. Na youtubeu neke lijeve reklame a i na piku. Takodjer bas prije nekih par minuta naletih na vijest da developeri prepravljaju ekstenzije u reklame.. ili kako li vijest bjaše.

    Na firefoxu toga nema i ako mi izgleda da sam pokupio kakvu gamad. http://pokit.org/get/img/d62726a2894825 ... bc39c6.jpg (to je ova gore google plays me)
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Adblock?
     
  6. GV

    GV Komšija

    AdBlock zakon, ja sam jedno vrijeme gledao satove pa koju god poslije stranicu da otvorim tamo reklame za satove, instalirao spomenuti program i reklama više nema.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

  8. Pionir

    Pionir Overclocker

    Kod mene Avast 2014 nasao neke 2 stvari ...

    Evo nasao sam, Avast ciscenje preglednika ;
    [​IMG]
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Evo ga opet danas, majku mu. :smt005

    [​IMG]
     
  10. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Pa jesi li dodao adblock i poper blocker?
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nisam bio, ali sad jesam.
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ovo je jače i od svih adblockera. :lol:

    [​IMG]
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kliknes na tu adblock ikonu i manuelno dodas tu reklamu. Mada to nikad nisam vidio, defitivno imas nesto instalirano.
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Probaj otvoriti tu vijest u chromeu na klixu. Meni izbaci tu reklamu svaki put.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  16. Pionir

    Pionir Overclocker

    Kod mene nece na Global/Asus, nego sam preko .de otisao na stranicu proizvoda, a nece ni na Klix = Server se nadogradjuje...
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    @Alibegovic
    Pogledaj i u proprties od shortcut-a od chrome-a pod target da ti se nije sto dodalo pa se pokrece svaki put kad pokreces Chrome.
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    Pogledaj kad pokrenes chrome na tools->task manager, mora biti nesto.