Z: Masters of the Universe akcione figure

Discussion in 'Ostalo' started by MadbaLL, Sep 28, 2018.

1. MadbaLL

MadbaLL Komšija

2. Reventon

Reventon Veteran foruma

Gdje si ovo iskopao? Ja sam kao dijete ima tigra :)

3. NAILS

NAILS Veteran foruma

OMG, He-Mana na tigru sam dobio nekad 88, sa tri godine.. i nisam ga vidio od tada.

Vedo likes this.
  4. Ronaldo_9

Ronaldo_9 Aktivista

Sunce ti kalajisano ....
    Uhvati me nostalgija ...

Imao Skeletora i Scary Glory ili Scar Glove ili nešto tako...

Sorry što kvarimo prodaju. :D

5. Reventon

Reventon Veteran foruma

Samo smo mu podigli cijenu :)

6. MadbaLL

MadbaLL Komšija

to ljudi, samo naprijed ;)... jeli ima neko još figurice ili Masters stripove? :D

7. NAILS

NAILS Veteran foruma

8. Reventon

Reventon Veteran foruma

Sadasnja djeca tesko da bi se igrala sa ovim starim igrackama tipa Hi-men jer nisu aktuelni crtici, mozda prije sa DC universe likovima. Ali nama vrijede puno :)
    Ja sam imao i originalne ninja kornjace, ne znam gdje su zavrsili. Sve dobio prije rata i bas je bilo kvalitetno kao i ove Hi-men figure, zato i jesu ovako dugo prezivile.

9. NAILS

NAILS Veteran foruma

10. Reventon

Reventon Veteran foruma

Ovakve su kod mene bile
    Ostao je Donatelo, do skora se negdje pomijao po kuci al mu je falila jedna noga :)

NAILS and Esh like this.
  11. Neso

Neso Komšija

Ja sam se igrao sa Lego kockicama. Imao sam cijelu veliku vrecu od smeca, punu kockica. Kad se malo poraslo, stara ih premjesti u podrum u neboderu, u supu. Nakon godinu dana izbije pozar, sve supe izgorise i tako i moja Lego vreca. Brat bratu izgorilo je nekih 5000 KM u kockicama. Svakavih setova je bilo unutra, kako System tako i Tehnic, samo rastavljenih. Jedino sto mi je ostalo kao uspomena je ovaj set sa origigi ambalazom :) Znam da je offtopic, al' me nostalgija spuca kad Nails spomenu...

12. Stormbringer

Stormbringer Aktivista

A klikeri?

13. Sena

Sena Veteran foruma

Ja imam nesto totaku figurica, izmedju ostalog blue eyes white dragon, bas vraca u djetinjstvo.

Last edited: Sep 30, 2018
  14. KingT

KingT Overclocker

Wow ovo nisam vidio 30 godina, imao sam He Man-a i Battlecat sa prvog oglasa i to 2 para, jbt koliko sam ostario :)

15. Stormbringer

Stormbringer Aktivista

Dok ste se vi igrali ovih figurica,ja sam “ganjao” cure..... strasno....

16. Sena

Sena Veteran foruma

[​IMG][​IMG][​IMG]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

17. Reventon

Reventon Veteran foruma

Sena, nije ti to vintage. ;)

18. Sena

Sena Veteran foruma

Znam, ali su cool, priznaj.:D

Reventon likes this.
  19. NAILS

NAILS Veteran foruma

Šta je para otislo na te lego kockice. Malo vozilo koje se sada moze uzeti za 3KM od ovih fake LEGO kockica je prije 20 godina kostalo 50KM. Bog zna koliko su Technic verzije kostale.

Nego, sjeca li se neko Meccano/Eitech igracaka:

20. Stihoklepac

Stihoklepac Moderator

Bila su 2 različita Mattelova He-Mana iz orginals serije. Ovaj sa rozim tijelom je bila varijanta 2 ( mogao se presvući u Adama).
    Imao sam verziju 1 , i borbenog mačka. Imam i dalje negdje Hordaka bacim sliku kad ga nađem.
    Ovaj drugi je new generation He-man i nije se proslavio kod nas jer nije bilo sinhroniziranog crtanog.
    A iz tog perioda najbolje su igračke bile predratni transformersi.
    Također Majorete, Matchbox autići su bili neuništivi naspram današnjih verzija istih. S tim da je Burago sada kvalitetniji nego onda ( onda su pucali točkići).

Reventon and Esh like this.

Share This Page