Zagreb ce dobiti prvo IMAX kino na Balkanu

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Nani, Apr 17, 2010.

  1. Nani

    Nani Komšija

    [​IMG]

    http://hdtelevizija.com/2010/04/17/vide ... ane/all/1/
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

    Nista cudno Zagreb je uvijek bio Amerika za nas, a nema sanse za 100g. da se bilo sta promijeni.
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Sarajevo barem ima multiplex, sta reci za Tuzlu koja nema nikakvo kino :D
     
  4. artemis

    artemis Komšija

    Mi eto u ze kao imamo neko, ali licno meni se toliko zgadilo, jer u malim salama, razvuku sliku do kraja, ostrina nula bodova, a i boje nekakve "mrtve"... daleko bolji ugodjaj i sliku imam kuci kada pustim dobar mkv...
     
  5. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Nice...
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    iskreno jebe mi se za to... otići ću reda radi, ali pazi sad koliko te izađe recimo za jedan izlazak van za dvoje ljudi... imax 100kn, parking 20-30kn (recimo), kokice i sranja 30-40kn i još poslije na neku cugu 50-100kn... jebi se ti moj imaxu za 300-400kn, ali onako muški :D
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Syss, zvucis k'o onaj s reklame za MasterCard :) Izgleda da si zaboravio sta je najvaznije!
     
  8. JVC

    JVC Overclocker

    Jesi stipsa. :lol:
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    uz svu silu elektronike doma da dajem tolike pare za kino, a iskreno ne idem tamo sa kovanicama u džepu, nego se idem provest... rađe odem u neku finu birtiju ili na večeru.

    nisam u kinu bio, ima valjda već decenija :)
     
  10. JVC

    JVC Overclocker

    Zezam se, i ja sam zadnji put bio sa zenom gledao Titanic, a ti znas kada je to bilo.
    Samo kuca, kokice wc, pice i udri, i jos nema onih pametnih koji svo vrijeme prepricavaju film ili kopaju po kesi cipsa.
     
  11. Nani

    Nani Komšija

    Svedose momcine IMAX na lokalnu birtiju :D
     
  12. Mujka

    Mujka Komšija

    50 € za izlazak previse :D birtija wins
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pa svako kino bez obzira bio to IMAX ili ne dodje kao neka birtija jer su ljudi slobodni i bezobrazni da suskaju kojecim i blebecu usred filma.
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    ne zaboravi i slikanje usred filma (uz obavezno napuchene usne), da se na FBu moze rec da su bili u kinu :roll:
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    to nisam uopće spominjao jer se podrazumijeva da za pare tog cijelog "provoda" možeš dobiti čitam niz kretena... visokih, niskih, brbljavih, dobacivajućih, itd.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Hebo to, svaki put mi mora pritisak skakati kad moram nekog papka malo glasnije upozoriti. Pored fotografisanja, navika je i pojacati brightness na mobitelu na 1000 i onda svakih nekoliko minuta provjeravati "ko je zvao", i "ima li novih poruka".
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    mislim da bi i multiplex Ekran u zenici trebao na ljeto dobiti IMAX,makar sam ja takve informacije dobio :D a otisao bih samo da vidim taj fazon jednom,i nikad vise :mrgreen:
     
  18. JVC

    JVC Overclocker

    Kazu da ce biti hrane i pica, zamisli nase krkane kakav bi teferic napravili.
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Ocito je na nasim prostorima i dalje veliki izazov kako spojiti tehnologiju i kulturu ponasanja.
     
  20. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Ja u Kaknju ako odem u kinu moram podhitno kuci da perem kosu. Gađaju se cime stignu.
    Da ne spomenem da ne cujem niti jednu rijec u filmu od buke, a ako slucajno u filmu zapjeva kakva poznatija pjesma svi pocnu pjevati ko na koncertu.

    Zaista nemam želje ici u kino jer u kuci je meni atmosfera 100x bolja.