Zec u vis!!

Discussion in 'Igre i konzole' started by Sale, Dec 8, 2007.

  1. Loki

    Loki Komšija

    Ma vidim ja nego žale se ljudi klikaju puno pa mi nije jasno. :D Valjda od propadanja... :D Ja ne mogu preko 700000, al' nemam strpljenja...
     
  2. Gogeta

    Gogeta Aktivista

    Svaka cast artemis na score-u, nego koliko ti je padao zeko dok nije zagino dole :D.
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Jedan savjet za cheating, osim photo shopa. Povecajte u IE7 (ako ga koristite :)), vjerovatno je i u mozili isto, zoom na 200% i igra ce raditi duplo sporije ;) Naravno za ovo treba monitor sa nesto vecom rezolucijom :D
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator


    Znaci i to si probao, i opet te nigdje nema. :D
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja ba, sta cu, slab sam cheater :D
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    hajde da stavim svoj skromni rezultat

    [​IMG]

    s tim da mi je prije dva dana bio bax 50 hiljada jer nisam bio skontao igru.. nije se pozaliti na ovo nego.. samo da pitam, Dog_Father, ili artemis, koliko vam je zvono iznosilo bodova kada ste bili pred kraj

    EDIT: evo malo sam se popravio

    [​IMG]
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Meni cini mi se oko 17k, ali malo sam ih promasio. Igrao sam polako i temeljito.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    cek cek.. ako sam ja tebe skontao ti ides ono.. jedno po jedno zvonce a ne da se zaletis da ih zaredas pa ono.. kao da zeko leti ! (ako si me skontao)

    ja kada sa tek poceo igrat isao sam skakutanjem sa zvona na zvono.. i jedva 500 hiljada.. .a sad idem ono.,.. udaranje zvona odozdo pa samo zaredam jedno za drugim i zeko kao da leti.. naravno, tada ih "kamaru" propustim ali gledam barem ptice da ne fulam

    nisam te samo skontao 17K..
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    17000

    Bitno je s pocetka pokupiti sto vise zvoncica, jer prije dodjes do velikog rezultata. Kasnije ih kupis sto vise da bi igra isla sporije.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    da da.. to sam skontao.. zato te i pitam kako igras i koliko ti je zvono iznosilo

    kontam reko da ti nije zvono 17 hiljada li to mi je puno jer kod mene mislim nije ni upola toliko iznosilo.. e onda jedino da sam vise zvona propustio ali zato sam mozda dalje od tebe otisao pa sam imao vise ptica.. tako da mi je i ovoliki rezultat.. ma udario sam ja print screen prije na pola min nego sto cu pasti (da vidim kolikomi iznosi zvono) ali kad sam pao opet pritisnu print screen za rezon i ..jebiga

    pa probao sam ja kupit sva zvonaali stvarno nemam zivaca.. sad sam se ustelio ganjat zvono iznad zvona tako da mi zeko bas leti... a nekad kada se umorim onda se odmaram skakutanjem po zvonima pa onda opet nastavim jurnjavu

    iskreno ne znam kako vama ali mene nista ne omori toliko da izgubim koncentraciju.. jedino sto me oci zabole jer stvarno dugo traje (valjda sto vise fulam ..to vise i traje) ali eto.. uvjek mi greska kad mi zapne kursor van onog okvira igre.. pa kad ode skoz u stranu a zeko ne prati kursor i padne
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    aaaaaaaaaa a jesam se izživcira zbog glupe igre.. ovo mi se nikad nije desilo...

    dosao sam gore u vraziju mater... zvona nema na vidiku,.. udaris jedno zvono a veze nemas gdije ce ti biti slijedece.. i onako igrajuci zanjeo se pravo skontam da mi gore nista ne broji... znaci udaram zvona koliko hocu ali mi nista ne odbrojava jedino se rezultat mijenja kad udarim pticu i recimo (na primjer) ako je bilo 600 kad udarim pricu pise mi 120.. znaci ne pise mi vise cifara.. i igrao sam duplo vise nego prosli put.. oko sat vremena sam igrao i gledaj koliko mi samo ima bodova

    [​IMG]

    znaci broj cifara se nije mjenjao sto znaci da sam mnogo prije imao bolji rezultat nego kad sam pao.. iamo sam negdje 96*** a sad imam 43***

    nidje veze

    i da.. zatrazim od stare da mi da mobitelu u ruku.. nastimam nekako vido klip (na k750 samo treba otvoriti poklopac i kamera se aktivira) i da snimi kak osta i ofulam zvono.. i bas ostavim da vidim koliko ce padat i mali jepadao tacno jednu minutu..
     
  12. chonsi

    chonsi Novi član

    izvinite sto sad menjam temu ali da li neko zna program da se napravi igrica na tu foru.Igrica je mocna :D
     
  13. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    To je sve flash. Dakle macromedia flash, ili sada adobe flash.
     
  14. Loki

    Loki Komšija

    You broke that damn game. :smt003
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    kontam je ponovo probat ...mozda se samo jednom zabagovala ali kad bi mi se desilo opet isto i bilo "đaba sa igrao".. sebi bi kosu cupao
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    a isti qurac.. lupaj zvona koliko hoces ali rezultat se ne mijenja.. a kad ptice lupam rezultat se vrti na samo njemu poznat nacin

    [​IMG]
     
  17. FearLess

    FearLess Aktivista

    @NAILS sto je previse previse je hehe nisi normalan :D
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    ma pobjesnio sam kad sam vidjeo da mi ne broji ptice.,. kontam mozda je to samo jednom bug bio.. ajde reko da probam ponovo.. i kada sam ponovo skontao da je isti djavo.. igrao sam malo i onda zeca jednostavno pustio DOWN
     
  19. Pasha

    Pasha Komšija

    Ovu igru treba zaobici..Stetna je po zdravlje :smt003 a takodjer i za hardware..
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    e po zdravlj jest.. dupe mi utrne.. desna ruka takodjer a oci mi blokiraju

    a za hardwer.. pa sad.. nema tu sta.. lijevo - desno miš i to je sve.. ali kad padnes onda se trosi i monitor i centralna a i zdravlje :D :D :D