Folding@home

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Moncho, Aug 2, 2008.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo nas za koji minut u top 600 :D
     
  2. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Evo ga... 600-ti :D

    Team Ranking (incl. aggregate) 600 of 146574

    Cestitke svima :)
     
  3. Esh

    Esh HWB

    500 je pravi milestone :)
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Rekao sam ja na pocetku da idemo do vrha, a neki su se smijali. Necemo ih imenovati, samo pogledati poprijeko. :mrgreen:
     
  5. Juka

    Juka Komšija

    ide se dalje 599 :lol: :lol: :lol:
     
  6. Mujka

    Mujka Komšija

    mislis 598 :smt006
     
  7. Juka

    Juka Komšija

    beš mu mater, ja kad ga otvorim piše 599 :roll:

    al opet vidim vam dole na tabelama 598...
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Ima li kakvih novih FAH clanova na vidiku? Odavno se nije niko uclanio pa rek'o da vidim sta je s tim prijateljima kojima toliko pomazemo na ovom forumu, sestrama, malim bracama, blizoj i daljoj rodbini:)
     
  9. GW

    GW Moderator

    Uskoro od mene ide jedan sempron koji će da folda od 8 do 4 i možda još dva slična isto od 8 do 4 radnim danima.
     
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ja ne znam kako ovaj "Panda" stigne ispotpisivati ovolike certifikate za HWB Folding Te@m :lol: :lol: :lol: :D :D :smt003 :smt003
     
  11. GV

    GV Komšija

    585, jel ovo znak da mi napredujemo ili je znak da polako popušta ''euforija'' u svijetu. Jedno pitanjce, gledam top listu, da li je moguće da na osnovu hardware-a kojim foldaš dobivaš i domaću zadaću
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Prvih 500-600 je poprilicno zgusnuto pa je napredovanje usporeno. CPU WU se dobivaju na osnovu hardvera, mada postoje generalno jedinice za ATI, jedinice za NV...
     
  13. Esh

    Esh HWB

  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma daj ba, gazim vas sa celeronom i sempronom :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    http://fah-web.stanford.edu/awards/cert ... &pts=70495

    cek samo dok dodje nova ploca i cpu :) (i dok platim racun od lifutrike :smt005 ) team rank=581 :) very nicee :roll:
     
  15. Moncho

    Moncho Komšija

  16. nFare

    nFare Komšija

    Dobro Moncho majka mu stara sta se s tobom desava? Ti odavno poplavio na tabeli. :) To GTXica na godisnjem? :)
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma skonto da mu niko nish ne moze, pa uzeo da odmori malo :D sad ces vidjeti kad te ja stignem :roll: :smt005

    PS: cestitke i od mene Enise :)
     
  18. eddie lexx

    eddie lexx Novi član

  19. Juka

    Juka Komšija

    CESTITKE NA JUBILARNIM TISUCU KOMADA, Swaka ti dala :wink:
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ccccc ja sam presao 3000 wu, a meni niste govorili swaka ti dala pa to stwarno nije fer :mrgreen: