Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. Eldorado

    Eldorado Komšija

  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pa ovo nije i 'toliko para' obzirom da je rijec o OLED-u.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa nije, ja bih ga uzeo, jebo 4k na toj dijagonali
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Slazem se, odlicno izgleda, treba procitati recenzije da vidimo kvalitet slike. Ne znam cemu nafuravanje na 4K.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Last edited: Apr 7, 2018
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma oledu će cijena pasti, jednostavno more. Kome nije hitno da kupuje tv bolje čekati.
     
  6. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

  7. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Jel prvi tv Android, malo me buni ovo dual core, snimanje na usb, jel to znaci da se mogu aplikacije instalirati.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije smart.
     
  9. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ok, ide onda ovaj drugi sa smartom onda, jel puno za ovakav tv dati 800 KM, krivo mi sto ga nema na stranici proizvodjaca.
     
  10. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Hvala svima na ničemu :D
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Nema nikakvih recenzija, o panelu se ne zna mnogo, kao ni softveru.. Za 800 KM ima Samsung MU6072, ali je 42 inca.
     
  12. Ninja

    Ninja Komšija

    Ako sebi kupujes, puno je i 100 KM za Grundig.
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    Bas kao sto Esh rece. Beko/Grundig/Telefunken i slicne bih preporučio samo sa dobrom garancijom i servisom, i ako je cijena duplo manja od dobrih brandova. Ovdje to nije slučaj. Radije 42'' ali provjereno.

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  14. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ma evo 7 godinu fercera stari 32 inch grundig.
    Kontam nesto za low budget, daju mi 3 godine garanciju, a lijepa je slika tj prikaz, panel je IPS.
    A treba mi ova dijagonala zbog ogromnog dnevnog boravka. Pošto sam ćorav na jedno oko, ne treba mi ni 3d. 4k i ostala sranja, samo da me ne boli glava.
    Znam da ga turci sklapaju, ali i prošli su, pa kontam valjda je ok.
     
  15. hmudd

    hmudd Novi član

  16. Esh

    Esh HWB

    Jesi li siguran da hoćeš Full HD TV u eri 4K modela i još zakrivljen ekran?
     
  17. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Uzeo "Grundig vle 6271 bn", pa iskreno dobar je, aplikacije funkcionisu odlicno, panel je fin, boje lijepe.
    Nije 4k ali budimo realni, zamijenit cu 5 televizora prije nego sto 4k udje u mainstream.
     
  18. hmudd

    hmudd Novi član

    Hm, pa nisam siguran koliko mi treba 4k s obzirom da samo gledam tv signal, koji nije još niti 720p a kamoli FHD ili 4K... Ali ako se može naći neki sa 4k za te novce, onda može...
     
  19. donjapa

    donjapa Overclocker

    @Tale meni djeluje da je 4K itekako mainstream. Dobro, mozda ne za vas sto pugove vozate. Ta odluka, da vozas puga, dovoljno govori o tvojim prohtjevima kao korisnik - zadovoljavas se sa 'osrednjim'. :)
     
    forzamilan likes this.
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    Tako sam ja kupio plasmu 720p 2011 :) reko nece 1080p biti jos dugo toliko popularan...