Igre 2023

Discussion in 'Igre i konzole' started by Haker, Jan 27, 2023.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Oba Plague Tale dobri, Death Stranding odron. Igra ima “nesto”, ali nema teorije da bih igrao tu dosadu.

    Evo poceo igrat Horizon Zero Dawn i vec mi dosadila, a mnogo je zanimljivija od Death Strandinga.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  2. Reznor

    Reznor Overclocker

    Predjoh Horizon Zero Dawn vise od pola na PS4, ali dodje vrijeme da se zamijene konzole opet :D
    I meni dosadi, jer je preduga prica.
    Jesi li igrao Jedi Fallen Order i Survivor?
     
  3. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Još Stivi isti sam ti nosam ovu babetinu mu od matere ma smiješno majke mi. Ubi mi ovo koncept skroz. Pa jarane trudim se da ne padnem zajebavas se sa nekim glupostima umjesto da igraš i doživiš priču ja se gubim na hodanju u pm! Ide ovaj D. Stranding na uninstall

    Sent from my galaxy s23
     
    Reznor and Reventon like this.
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Fallen Order jesam i odlicna je, Survivor nisam jer je igra neoptimizirano govno. Ne igram neoptimizirane igre, taman da su "10/10" na IGN i sl.
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Fallen Order je također bio neoptimizovan kad je izašao. Ja sam nedavno probao Survivor na Series X, odlicno ide i odlično izgleda ali me ne vuče da igram. Nešto mi nastavci u zadnje vrijeme nikako ne leže.
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja sam Fallen Order igrao u 4k30 na One X. I to mi je tad bilo super. Nisam ga igrao kad je izasao nego pofino kasnije. Vec je bio na Gamepassu tad.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Eh tako ti je sad sa Survivor isto, makar na konzolama. Dobar 30fps i dobar 60 fps mod. Ja sam na 30 fps igrao.
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Gledao sam ja na DF update review na PC, u principu isto smetlje. Cak ako se ne varam bili su neki novi problemi.

    EDIT:


    Al jest, 60fps mode na konzolama je sad puno bolji.
     
    Last edited: May 9, 2024
  9. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Evo je sad na steamu 19.99eur

    Sent from my galaxy s23
     
  10. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Idemo lagano :) [​IMG]

    Sent from my galaxy s23
     
    Haker likes this.
  11. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Javi utiske :D
     
  12. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ako misliš na Requiem ovaj, ma dobar ne znam sta dr da kazem. Poboljšan sistem craftinga, malo je fluidniji viza vi borbe, nesto manje stealth-a ali sve u svemu meni odličan.

    Sent from my galaxy s23
     
    nenji_avero likes this.
  13. igor.g

    igor.g Komšija

    Igra li ko arena breakout infinite ("tarkov lite") ?
     
  14. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Završnih evo Plague tale requiem. Ne znam sta da kazem osim da je za svaku preporuku kao i prvi dio. Bas sam uživao :)

    Sent from my galaxy s23
     
    nenji_avero likes this.
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da, igra je odlicna. Da je kakva Sony ekskluziva svi bi svrsavali na nju.
     
    SpookyMoO likes this.