1. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    sorry, morao sam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Vedo, koliko izadje ako nije tajna?
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    KomplekSULino lijeci komplekse na nekom drugom, vidim da se jedes od muke sto si se zaletio za tu X1950gt, sto si za iste pare mogao imati skoro pa identicnu sto se tice performansi ali DX10 grafu :lol: :lol: ,ccc...cuj "Uhh deranja" - isto kakvo derle ala "ja imam ljepse tene nego tvoje, tralalala", tuzno, tuzno...

    @Dog, nije tajna, izade me 260 KM, a za tu lovu nema bolje ;)
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Ne znas za zajebanciju :lol: sta ces sa DX10? :lol: mozes demoe vrtiti dok se boje ne rastope :lol:
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Reko sam ti ja. Napravio si najbolji moguci potez. Za mjesec dana ce i meni bit jedna X1950GT u kompu.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Sad ti kazem, za 260 KM je 8600GT mnogo bolji izbor od te x1950GT, ne kazem da ce ona moci vrtiti DX10 igre kako treba( full detalji i sl.) ali ce razlika u performansama izmedu nje i te tvoje biti mnogo veca u njima, jer ova ima hardversku podrsku za DX10 a tvoja ce morati da to sve softverski "emulira", odnosno, neces moci ni ukljuciti DX10 opcije. Smatram da kupovina hardvera predstavlja zadovoljstvo a ne nesta sa cime cu se ku*citi kako imam bolji komp od komsije :wink:
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ako je ova recenzija tacna, a pretpostavljam da jeste, toliko si haman mogao clockati 7600GS. Bas da ti se isplati, i ne.
    Sto se DX10 sadrzaja tice, to s njom zaboravi. Racunaj to kao naljepnicu an kutiji.

    Opet za tvoju lovu, ti znas najbolje sta ces.
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Buraz, dok ti poćeraš DX10 igru, tvoja kanta ce bit doslovno kanta.
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Pa ne znam bas da ce jedan E6600 i (ako Bog da) 4 gige rama za pola godine biti kanta, al eto 8) A napisao sam u jednom od ranijih postova, ova 8600 ce gurati dok 8800GTS ne bude oko 500 KM, onda nju uzeti. Nikada nisam uzimao high-end kartuse (7950GX2, 8800 GTX) ili sl. jer nisam nikad bio u mogucnosti izdvojiti 1000+ KM za komad hardvera , a i da jesam opet to ne bi ucinio. Ne palim se na 4xAA i 8xAF @1600x1200.Npr. evo ova 7600GS tjera fino i Gothic III i TD Unlimited i sve novije naslove (medium / high , 1024x768), tako da je jedna 8600GT za mene sasvim dovoljna :wink:
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    A sto se tog testa tice, pogledaj jos koji review pa reci da je sporija od 7600GT, ali haj', valja naci opravdanje za svoj savjet drugu Sulu-u sto se tice kupovine x1950GT :lol:
     
  11. Raptor

    Raptor Aktivista

    Kakvo je ovo prepucavanje? Bas ko klinje kakve... Sulu se nije zajebao, Vedo takodje... i 2600 ce biti smece, sta se moze, sta se ima cekati, uzmite i igrajte...
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Bravo, mislim da svako od nas zna sta zeli i sta kupuje i da je ovo smjesno "moja grafa te podera, komp ti smeche" i sl. Svak treba da gleda u svoj tanjir :wink:
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ti kupuj sta hoces, ja sam ti dao savjet.
     
  14. Moncho

    Moncho Komšija


    sjo pali bi se itekako da ti to neko nastima i da igras sa time 10 tak dana i da ti onda dodje i pogasi to, zvao bi ti tog ciku i prodo mu i jedan bubreg samo da vrati nazad onu finu igru, a ne izbljuvotinu ...... :wink:
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    @Stevie - hvala tebi i Suljagi puno, ali odluka je vec pala ;) kad je dobijem ako Bog da, odvrtit cu par testova pa vam napisem rezultate

    @Moncho - hehe, ma meni je glavno nek je 30+fpsa pa sad kako izgleda to je manje bitno. Uostalom najbolji AA je TV, stavis 800x600, prebacis na telku, gamepad u ruke i picis :D
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Aha, probaj Diabla na TV, ne znas jesi li pokupio sjekiru ili mladi luk.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Ok, nisam ni mislio na strategije / RPG-eve, nego na sportske igre, simulacije, trkacke i sl.
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    Igrao sam ja MOHAA, ostao bez ociju :lol:
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne valja ni to. Probo sam potjerat Tocu 3 na X300SE na telki, ma jok, nista ne vidis.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ako ces kopcati pc na tv i igrati igre, izabrao si pogresnu platformu druze. btw rezolucija je jos niza od tih 800x600.
    ja sam igrao malo HL2 i UT04 na taj nacin - grozota...