8800 GT za 200KM u PC Plusu!

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Sep 24, 2008.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    I ne samo to, nego i prodaju polovnih kartica, tipa za tu svoju ne mozes dobit vise od 120KM.
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Pa to je to sto Stevie spominje za polovne racunare, nisam siguran da prodaju novu robu.
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    koje sam ja npr voljan dati
    ;)
     
  4. nFare

    nFare Komšija

    koliko su oni ovoga nabavili, ovo treba odmah sutra kupit inace ce nestat :lol:
     
  5. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    e svaka cast PC Plus...jos samo da je aktuelan web i bice PC Plus Plus :)
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    To je opcenito boljka vecine nasih shopova... ili izgledaju kao da su napravljeni u 90-im (npr. Genelec), ili su neazurni (PCPlus). Niko nema neko normalno sortiranje proizvoda kao neke strane prodavnice. Mislim na sljedece:
    Kada neko otvori kategoriju da vidi ponudu grafickih kartica, nema da se izabere PCI-E/AGP, Nvidia/ATI, proizvodjac, gornji prag cijene...
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    ...niti su ventilatori odvojeni od coolera, sortirani prema velicinama, niti je ram podijeljen na DDR, DDR2 i DDR3, (o SODIMM ramu da i ne pricam), itd...

    Links ima bolesno sortiranje, primjera radi.
     
  8. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ovo je stvarno pravo jeftino ... An offer you can't refuse :)
     
  9. JasonH

    JasonH Aktivista

    Hm isplatili mi se staviti jos jednu 8800 GT - a kasnije quada koji ce to gurati ?
    imam abit ip35 plocu
     
  10. Esh

    Esh HWB

    ... i nemas SLI podrsku!!
     
  11. JasonH

    JasonH Aktivista

    Nista onda.. :smt006
    ontopic:
    dobar potez pcplusa..
     
  12. nFare

    nFare Komšija

    Na oficijelnoj stranici Gainwarda nema referentne 8800gt i 3870 su one sa kratkim pcb-em nesto kao Peak.
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nadam se da je ovo trajno, a ne "do isteka zaliha"...
     
  14. sumeir

    sumeir Komšija

    Ama ovo fino zvuči nadam se da neće ispasti kakva "baja"... bez uvrede ali su cijene nekako barem IMO neralno niske za ono "što smo navikli" od prodavača u BiH. U svakom slučaju to će značiti da smo bliži Evropi makar po cijenama HW-a :D
     
  15. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Sto se tice zalihe ima nekih 30 komada te kartice (8800gt 512MB) po cijeni od 200,00 KM. Onda ima 8800GT 1024 MB za 240,00 KM te 8800GT Golden Sample 512 MB i 1024 MB za 250,00 KM. I od 8800 serije ostaje jos 8800GS 384 MB za 170,00 KM.

    Pozdrav
     
  16. Archiebald

    Archiebald Novi član

    steta sto nema takve akcijske cijene i u drugim gradovima
     
  17. Silver Lotus

    Silver Lotus Novi član

    je li velika cjena izmedju ove sa gigom i 512mb rama u performansama
     
  18. JasonH

    JasonH Aktivista

    do isteka zaliha valjda , i sta ako se sve prodaju , ocetel opet nabaviti nove iliii ?
     
  19. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ma do tebe je....evo gledam u lokalnom klubu djeca pucaju flash i browser igre sve u sesnaest....ne treba im ni zadnja graficka ni drajveri...vjerovatno si prerastao te stvari....il si mozda u fazi kad te to ne zanima..ja sam prolazio kroz vise tih faza naizmjenicnog gubitka interesa da bi se ponovo strasno vracao igrama :) :smt006
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja u zadnje vrijeme samo i igram ono superigrice.com :) ubijam se onim dirt bike-ovima :D

    @silver lotus :) malo si se zeznuo u pisanju :)