Akcijska ponuda igara

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 26, 2008.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Evo ponuda na Playstation store, dosta igrica je na akciji.
     
  2. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

  3. irhadkul

    irhadkul Komšija

    sale na humblebundle.
    Civ 5 complete edition kupio za 10€
     
  4. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Igra je smeće svakako..
     
  6. chenta

    chenta Aktivista

    BF4 DLC-ovi free na originu na odredjeno vrijeme.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    This is some deep shit..

    [​IMG]

    Hajd ako neko vec ima onaj proksi ili VPN da nam provjeri BF1 sa ovim kodom kod rusa, meksika ili gdje vec. Odnosno da li kod radi.

    EDIT: Probao ali ne radi:

    This promo code does not apply to one or more items in your cart. Please make sure your cart contains only items that are eligible for this promo code before proceeding.
     
  8. igor.g

    igor.g Komšija

    Nisu budale pa da stave 50% popust na dolazecu igru, 10% i nekako kao sto rade na steamu za preorder.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Budu 50% popusti na originu na sve igre pred kraj godine bas tada oko izlaska BF-a.
     
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    A tesko da ce biti popust za igru izaslu prije mjesec i kusur dana... naravno mislim na BF1 :D
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Tako je bilo i u vrijeme bf4. Ja propustio prvi popust i uzmem onda opet u decembru za 50%. Možda vise toga nema pa ovako daju kodove za starije naslove. Ja sam mislio da je to taj popust.
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    a ako je na sve popust, onda uzeti sada BF1 standard a Premium Pass na popustu :D
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne znam da li toga vise ima. Ja bas cekam to snizenje jer znam da bude nekad do kraja godine. Ja sve kontam da li rusku uzeti. 53KM.
     
  14. igor.g

    igor.g Komšija

    Da li se na ruskoj verziji BF1 moze mijenjati jezik kao na BF3 sa onim language fajlom, sto smo radili tada.
    Da li ista pise oko toga, da ne uzimamo bezveze ako ne radi. Ali hajde saznati cemo uskoro kad izadje. :mrgreen:
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislim da bi sistem trebao biti isti ali opet treba sacekati. Meni bas i RU nije neki problem. Igrao sam BF3 dugo na ruskom jer se registry morao rucno podesavati kada bi igra bila instalirana na drugu particiju osim C: pa mi bilo mrsko i ostavim na ruskom. Samo se dvoumim da li sada uzeti RU ili da cekam da vidim kakav je ostatak igre. Kakve su DLC mape itd.
     
  16. igor.g

    igor.g Komšija

    Ja cu najvjerovatnije do kraja godine uzeti, pa sta bude jeftinije, RU ili Origin VPN
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma ovo se igra po dvije godine. Mjesec-dva gore-dole nije problem sacekati. Bice jeftinijih kljuceva po ovim sajtovima a g2play daje takodjer cesto velike popuste pa se mozda i tu ubode. Vec se fifa i BF1 mogu uzeti za nekih četrdesetak €. Doom + Demon Multiplayer Pack 25€, MGS V 19€, NBA 33€, itd. Black friday je 25 novembra. Ne mogu cijene tada biti vece nego sada.. a do tada ce se igra dovoljno pokazati.

    U medju vremenu opali BC2, i dalje kida. hehe

    P.S. Ovih danas am vrtio BC2, BF3, Bf4 i ovaj BF1 i bogme tesko da ponove BF3. Jedino je problem sto ga svaki dildo igra i sto je puno čitera ali na rush mapama poput damavand peak ili conquest large seine crossing gdje nema mjesta da se djeca glupiraju ili nije zanimljivo čiterima, uživancija mi igrati kao prvih dana. Više me vuce da igram onaj ubogi talah market nego bilo sta u BF4. Mislim da je kljuc u fluidnosti kontrola i dosta smišljeniji raspored objektiva.
     
  18. somer

    somer Aktivista

    Pa fino piše da akcija ne važi za preordere... previše ste navikli na taj ruski :D

     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ima i onih koji ne čitaju :) :)
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Osim sto to nije pisalo na stranici kada je kod bio izbacen, prolazili su neki preorder naslovi poput WD2 pa su brze bolje zakrpili i izdali izjavu da preorderi vsie ne prolaze. Mozda se mogao ugrabiti BF1 na samom pocetku jer je kolegi prosao WD2 dok ja za isti nisam dobio popust. Sada vidim da kod ne radi ni za preordere ni za ubi igre. Ne znaju ni oni sta hoce. Na kraju ce biti samo za mikro transakcije.