All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Potrosi 0,1L vise.
     
    p4ja likes this.
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa s obzirom da je tale imo 2 litra potrosnju onda i nije lose :)
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Skaču obrtaji sami od sebe


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    dmr likes this.
  4. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Pretpostavio sam da je spulung najbolji, nemam ja nikakvih problema, nego preventivno.
    Na pregledu su mi rekli da su dizne okej, korekcije minimanlne.
    Nije zgoreg sasuti jedan spulung u rezervoar obzirom da idem na more pa da se to sve sprži.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja kad sam tek kupio skodu nije isla kako je trebala da ide, probao sam prije par skoda i osjetno je losije isla :), i prilikom kretanja trazila vise gasa ili se ugasi. Sipao sam neki aditiv za dizne iz motorexa u rezervoar i ono drzis na 3k obrtaja neko vrijeme (dino preporucio), medjutim nije nista bolje bilo. Jedan dan sam primjerio tragove od par kapi ulja sa desne strane. Otiso majstoru kad spalo crijevo sa interkulera, kazu vjerovatno nisu dobro vratili kopcu prilikom velikog servisa. Od tad sve kako treba da bude :)
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Evo Cosmos Commerce objavio na story Taletovu skodu. Ona slika s mora od prosle godine sto je stavljao na forum kad je kupio :D

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
    [​IMG]
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Isao bi on i ove godine na more ali ne da punica.
     
  8. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Zna li neko gdje se mogu naci kvalitetne cerade da se auto pokrije kompletno i zastiti od sunca snijega i ostalih vanjskih uticaja?Hvala na eventualnim prijedlozima

    Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    @dams82
    Sad mi drug govori da mu kapi po nozi. Pogledam curi iz tog plastičnog pretenca ispod suvozacevog pretenca, zavucem ruku ima dosta vode, taj poklopac je obložen spužvom i pofino je natopljen.
    Treba li da idem majstoru ili je to ok od klime.

    Ta slika ispod haube se ne vidi se ali crijeva od klime su mokra to je valjda normalno. [​IMG][​IMG]

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  10. Almir

    Almir Komšija

    Ja sam radio cerdu na prikolicu za qvad u tešnju, ekipa je ok tj firma, inače rade kamione a mene su odradili dok sam ručao, ali predpostavljam da tebi ne odgovara obična cerada, mislim ljudi imaju raznih boja debljina i sl, bilo je na piku cerade protiv leds sa spužvom, vidjao sam po moru digli su cijene sad tih cerada cca 200km za veće vozilo, djeluju ok
     
  11. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa treba mi za skodu karavan 2017. Ne znam ima li sta komercijalno po ovim hipermarketima da valja?U fisu gledao zalost isto papir

    Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
     
  12. Almir

    Almir Komšija

    Mislim da je ova sa pika ok, vidio sam uzivo djeluje dosta kvalitetnije od tih iz marketa ali i skuplje[​IMG]
     
  13. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Jebi ga ovo je sad overkill :D

    Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
     
  14. Almir

    Almir Komšija

    Pa jeste, ali takvo nešto traži, spakuje se u torbu, i ima kopče- zatezače da se pritegne da vjetar ne digne sa auta, i da previše ne upija vodu.da se to brzo postavi, skine i sl

    Nešto kao krovni nosači..
     
  15. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    A jel ti mogu ovo otudjiti?Ima li neka unutrasnja osiguranja da se zatvori vratima ili slicno?Das ovolike pare i sutra nema ga...

    Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
     
  16. Almir

    Almir Komšija

    Ne kao thule recimo, samo kopče protiv vjetra
     
  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa to je problem.Jebes ga ako nema nesto sto je fiksirano za unutrasnjost da ako krene da krade da ne moze il da ga moze samo poderati.Jebes to onda...

    Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
     
  18. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ovo bi ti u Sarajevu preko noći nestalo.
     
  19. nFare

    nFare Komšija

    Jel bio u automatskoj praonici dok mu je klima radila? :)
    Nije to normalno, negdje mu je (previše) vode ušlo na mjesto gdje se ulazi zrak za kabinu, tamo kod brisača, ne znam kako locirati mjesto bez da skine taj poklopac i pregleda.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nisam bio ali nešto je zapuseno. Moram izvaditi pretinac i skinuti ovu plastiku ispod pa probati naći.
    Generalno uvijek mi je cudno bilo što nema nigdje vode ispod auta kada klika radi, ne znam auto da nema vode ispod kad je parkiran sa klimom.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk