AMD Athlon 64 3200+ ili Pentium 4 3,2 GHZ

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by agent007, Dec 16, 2004.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    'nuff said :mrgreen:
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    kobili* reko kobili* se nado

    *kobili se moze tumacit kao ko-bili, ili kobili
     
  3. Sleeper

    Sleeper Komšija

    spameru [​IMG]
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Usnulogg reba banovat popeo mi se na vrh glave sa ovim smajlijima :twisted:
     
  5. Sleeper

    Sleeper Komšija

    a tesko se teb na vrh glave popet :p
     
  6. iskusni

    iskusni Komšija


    Ja ti kupim sve smajlije koje nađem
     
  7. irfo_2002

    irfo_2002 Novi član

    svaka cast syss!
    sve je covjek rekao. imam ASUS a7v600 i athlon xp2400+ i ne clockam ga samo sam smanjio napon na minimum, tako da sada radi na 1,99 GHz :D . necete vjerovati da ponekad ASUS Probe pokaze manju temperaturu CPU-a nego ploce! A hladnjak je od 18 maraka. AMD kad kupite dobijete sto narod kaze "i jare i pare" Sve "leti" na njemu.
    Zivjeli! :wink:
     
  8. irfo_2002

    irfo_2002 Novi član

    neki dan sam montiro jaranu Pentium 4 lga 3.00 GHz. Koje je to smece od procesora. i hajvan me ne poslusa da uzme 64-vorku 3200+ i da mu ostane para za (recimo) DVD rom..... Cim ga upalim i odem u BIOS odmah je preko 40 stepeni. moj Athlon 2400+ nema toliko ni nakon 3 sata igranja NFS Underground 2 :D
     
  9. Sleeper

    Sleeper Komšija

    nemojte ba,dobar je intel!trebao bi mi jedan prescot(crkla mi ringla na sporetu [​IMG] ) ako ima jeftino polovan!
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    sleeper nezajebaji narod odbit ce ti se od glavu
     
  11. Sleeper

    Sleeper Komšija

    sreca pa nije intelovski forum odma bi bio flejm+[​IMG]
     
  12. iskusni

    iskusni Komšija


    dobra fora
    :smt071 :smt072
    prescot se "grije (puca)" > "voda" ga hladi
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    ma jebeš ti procesor koji sam košta ko suho zlato i onda ako ga hoćeš pošteno ohladit moraš davat još ogromne svote novaca. evo na jednom forumu čovjek se pita zašto mi pljujemo po preskotu kad je clockan na 3.7 i temp su oko 40-50C, a gore ima thermalrighta xp120 koji košta ~60€ (bez 120mm venta).
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    i sta on misli koliko je brza ta klokana rerna
    kladism se da bi dozivio deranje guzova od 939 3500+ zvjerke
     
  15. Dr.Overclock

    Dr.Overclock Aktivista

    3500+ (939,90nm) sa nForce4 čipsetom je zakon , rastura P4 EE 3,46GHz na ploči sa 925XE čipsetom a zatu grijalicu ja neprodavao bubreg 8)
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    ja mislim da smo svi zakljucili da je preskot teska pushiona da vise nepristajemo na muku intelovcima
     
  17. AggressoR

    AggressoR Aktivista


    ma i vama su davno intelovci kad se AMD grijao.
    vremena se mijenjaju, mozda u buducnosti bude isto a mozda se i preokrene stvar
     
  18. Dr.Overclock

    Dr.Overclock Aktivista

    Intel je nekada bio dobar (za clockanje) sjetimo se Northwooda , (moj [email protected] Vcore 1.5 max temp. 51°C 3h UT2004) , ali im je preskot sjebao sve , nadajmo se boljim vremenima :roll:
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    imate centrino filozofiju procesor koji je veoma nepredvidiv u jednom testu najboljia u drugom najgori
     
  20. syss

    syss Veteran foruma

    vidjet ćemo :D