Assetto Corsa

Discussion in 'Igre i konzole' started by MadbaLL, Jun 10, 2013.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Bem ga, ovo niko ne igra. Alfu sam na monzi spustio na 2:24:2. Ima jos malo prostora za bolje vrijeme. Importovanje staza i ostalih džiđa ne pravi probleme. Radi sve ok.

    E30 pravo zabavan:



    M3 GT2 je dobar ali poprilicno tesko kontrolisati kočnice a da ne blokira i ako je na fabričkom ABS-u:



    Ćofi nije uopšte loš:



    Ako nekome treba "aktivno" mjerenje vremena, da konstantno pise koliko si brži ili koliko kasniš za najboljim vrmeenom, ima ova aplikacija:

    http://www.assettocorsa.net/forum/index ... able.1018/

    Što se tice PP rendera, ima i ovaj, zanimljivi lens flare efekti:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    http://www.racedepartment.com/downloads/assetto_corsa_mortals-fx-1-0-postfx-filter.3830/
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Kako mislis ovo niko ne igra? HWB - yepp, al igra je pravo popularna u sim communityju.
    Meni licno je realnija i zabavnija od napuhanog iRacinga, doduse on je bas trkacki MMO.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Da, baš tako. U racing komjunitiju je dosta popularna. Kontao sam da ovdje ima vise ljubitelja racinga.

    Meni je pravo sjela a nisam jos ni sva auta probao. Nemam kad' vozati cars.
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Fakat ne znam sta se desilo al i kod mene je gotovo skroz nestala volja za igranje racing igara, a prije su mi bile glavni vid zabave.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Isfura sve kad-tad, al probaj AC 1.0, handling je bas dobar, zabavno pravo voziti. Ja cesto ovog Swabu gledam, fino vozi decko

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Je li i dalje isti osjecaj vozio 50 ili 250 ?
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    sad je to dosta bolje, pogledja taj video iznad. a i FFB su dosta poboljsali, sinoc bas vozio i volan ti se bukvalno trga iz ruku pri neravninama na cesti.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Gdje skinuti ovog Lamba?
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Tek je predstavljen. Trebao bi ga valjda dobiti u narednom updateu.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Nije to ofishl, vidis sta kaze u opisu videa Lamborghini Miura Mod created for Assetto Corsa
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    E nisam obracao paznju, sad' vidim.

    "Vampire and The_meco have released a very impressive video trailer of their upcoming Lamborghini Miura P400SV mod for Assetto Corsa."
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Obe kobre su cool ali meni neigrive. Relativno brzo dostižeš preko 200 km/h a ponaša se kao autobus. Kočnice nis utoliko lose koliko je tezak sami hendling. Mozda im se treba posvetiti ali su prilicno teške.

    Trenutno ganjam nissan primeru. Malo je flet sa hendlingom ali nisu losa kola:

    [​IMG]
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

  16. NAILS

    NAILS Moderator

    A ja lika, još naplacuje.. hahha. Probao sam tog lamba ali ne radi, mada vidim po sadržaju da ne odgovaraju fajlovi. Potrazit cu sutra bolji izvor.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Ima dobar RUF, free je, takodjer rip iz Forze, dobar za voziti pravo
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Potrazit cu.

    Inace mi nisu relevantni ali je IGN igri dao 9.5.. well, that's nice. Meni je doslo zasicenje sa stazama. Broj auta je ok ali sam staze poprilicno izlizao.
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    A bas staza imas free da skines tonu na ofishl forumu.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator