Autronic

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by antonio, Jun 2, 2004.

  1. antonio

    antonio Aktivista

    Koji je najbolji ddr 256 400mhz u autronica a da je jedan od onih oko 400-450 kn.
     
  2. Shenron

    Shenron Komšija

    uuuuuuu ma daaaaaj nemoj autronic..!!!!!
     
  3. antonio

    antonio Aktivista

    OK onda u linksa.
     
  4. Diamond

    Diamond Guest

    Memorija

    Meni se najbolje pokazala KINGMAX Super RAM PC3200 256 MB, ima 3 godine garanciju a uklapa se u cijenu do 450 kn! Mozes je nabaviti ptem HG Spota- salju sirom Hrvatske putem Overseasa. Mislim da bi je mogli je imati i u Links-u. :)
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    pogledaj u http://www.ve-mil.hr kingmax hardcore 466/500 koje koštaju 390/430kn. ovo je definitivno najbolji odnos uloženo-dobiveno i jedna od ponajboljih memorija za amd sistem (hardcore 500 na 400mhz bez problema radi na 2-2-2-X).
     
  6. antonio

    antonio Aktivista

    Uzet cu od 500mhz nije skupa. Samo kako oni salju?
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    trebao bi ih kontaktirati (bilo mejlom ili telefonom), i pitati koje su mogućnosti slanja, ali mislim da ne bi trebalo bit problema.
     
  8. Shenron

    Shenron Komšija

    Nazovi VE-Mil telefonom. Samo neznam kakvo im je osoblje u Zagrebu, al u Dubrovniku su zakon ljudi. :D
     
  9. antonio

    antonio Aktivista

    Pa blizi mi je dubrovnik.
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    naravno... nazovi njih, pa pitaj.
     
  11. antonio

    antonio Aktivista

    Ako se placa karticom ja nemam karticu. A jednom prigodom sam nesto narucio u autronica pa je bilo petljanja oko ziro racuna pa sam nakraju odustao od narudzbe, nebih volio da se to i sad dogodi.
     
  12. Shenron

    Shenron Komšija

    Frend je kupovao tako isto u Ve-Milu nes. I lijepo se dogovorio sa vozacem da se nadju tu i tu, platio njemu i gotovo. Zapravo neznam jel njemu platio il je platio preko banke..
     
  13. antonio

    antonio Aktivista

    Ako je preko banke neda mi se prolazit te procedure.
     
  14. abasi

    abasi Aktivista

    ma nije to neka procedura ba.
    Oni ti dadnu Žiro Račun i popunis nalog za plaćenje, odes u Banku gdje imaju otovoren svoj račun ( oni ce ti reci) i samo uplatis pare u toj banci...

    pola sata posla nema. a to valjda posalju poštom ..
     
  15. antonio

    antonio Aktivista

    Ako tako kazes. Znaci samo odem na banku i uplatim pare na ziro racun sto su mi oni dali? Jeli tako?
     
  16. abasi

    abasi Aktivista

    Jah.

    Nazoves ih fino , pitas mozes li platiti "Žiralno" a 100% moze, i dogovoris se sa njima da ti pošalju "to sto kupis" kada im stigne Izvod iz banke, ( to je ona kopija naloga za plaćanje sto ces ti popuniti kada im budes placao)

    I oni ti dadnu br Računa , odes u banku gdje imaju račun , dobićeš free taj nalog za plaćanje ( a ak se bude plaćao nije vise od 0,50 eurocenti) i popuniš ga , ako neznas pitaj nekoga u banci pomoci ce ti

    kada to popunis , dadnes im pare, a oni tebi kopiju to Naloga za plaćanje, kao dokaz da si platio ....

    poz...
    P.S. ak sta zaatreba pisi ...
    poz..