Battlefield 1

Discussion in 'Igre i konzole' started by bhd, Feb 1, 2016.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ma ja sam samo jednom kupio battlefield i to onaj bad company,igrao par mjeseci ali se nisam bas naigrao,jer mi je bila slaba konfiguracija i igrao sam na low a i tu je fps bio ocajan
    sada imam jaci komp ali mi je nestao battlefield iz library ili na steamu ili na originu,ne znam tacno na cemu sam ga imao
    ja mislim na originu
    pisao sam o tome ovdje prije pola godine...ne znam kako ce nestati ali eto
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Obrati se ea supportu za bad company i vjerujem da ce ti dati u library. Recimo ja sam imao problem davno imam deluxe bad company i nisam imao pristup vietnamu pa mi je support to rijesio. Mada moze bit problem sto imam dva bad company-a u originu pa zato, drugi je standard edition.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja sam kupio BF3 pa B2K DLC pa poslije PREMIUM i onda mi nakon nekog vremena nestao B2K DLC. Sa njima je sve moguce. Morali mi staviti B2K DLC kao da sam ga opet kupio i ako imam PREMIUM.

    EA
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ko hoce da igra battlefieldove, ima moj origin nick.
    Samo nek se meni javi na pm.
    Imaju steam i uplay accovi ako je netko zainteresiran.
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    evo javio sam se supportu,popunio ono njihovo,pa vidjeti cemo
     
  6. RaP

    RaP Komšija

    bolje da sam zagubio 80km nego sto kupi ovo tmece
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Hahaha.

    Jest smece sto jest, jest.
     
  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ako je vama toliko smeće, msm ne igrate igru, može li neko od vas posudit origin acc da malo igram BF1? ty
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Imao sam neki sesti osjecaj da ne kupujem ovu igru i bio sam u pravu. Isto kao i Hardline i onu Starwars budalastinju.
    Ni BF4 nepamtim kad sam upalio.
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    7-8 dana od javljanja supportu i nikakvog odgovora
    e jak im je support a mi kukamo na ove nase uhljebe iz Telekoma :D
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Javiš se preko live chat-a. Jave ti se u roku od 1h.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma bem ja njima malo mater. Dva dana me jbe igra ko idiota, veceras mi net savrsen, resetovao ruter ping zakucan 40 ali djaba pucam ne registruje metke. Kakvi su debili u DICE-u pa to je strasno.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. aeRo

    aeRo Komšija

    Ako naletite na kakve offere u skorije vrijeme pisite.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Imas na originu, 50%.
     
  16. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ja sam upravo uzeo sa Origina obicni BF1 za 61KM .
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ma kakvi su to sad fazoni sa zenama, sto me to nervira

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  18. Mujka

    Mujka Komšija

    mislim da si ga 2 puta pogodio ?
    pogledaj battlenonsense kanal ima cojk objasnio to za hitreg
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pa jesam ga pogodio par puta jer sam u tom momentu ukljucio fraps pa su performanse uzas 30 fps. Pratim tog battlenonsensa na yt i u biti mene igra kaznjava iako je jucer net bio perfektan kao sto se vidi iz grafa nema izgubljenih paketa, ping 41 prosjek max 55, fps 75 avg sve tip top zakljucak da su zadnjim patchom sjebali ovo. Nemam samo ja problema ima bruka raje gledao sam po forumima problema kao i ja a imaju recimo 100/50mpbs net. I sad igra ulogu ako si daleko od servera pa jbm majku vecina svapskih servera je u Frankfurtu i sl. to je 200km od mene a recimo kolega Veki ma bihnet adsl smece od neta kao i ja varira mu ping koji je veci neko meni i nije imao ovih problema. Ne znam probat cu mijenjati servere ali ako se nastavi ovako moram odustati bas frustrira.

    King nek si vise uzeo kempercino stara ova se igra ubila za tebe snajpanje puno lakse nego u bf4 :D
     
  20. Mujka

    Mujka Komšija

    Problem je sto imaju 3 stavke
    tvoj racunar > server < neprijateljeov racunar (ako njemu laga tebi je problem)