Battlefield 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2012.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nocna mapa je meh. I ako moram priznat da sam samo 2 partije odigrao od kako je izasla. MGS5, zaokupirao svo vrijeme.
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ni blizu onih noćnih mapa iz BF3. Ovo je sad raj za kampere.
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Meni je dosta realisticnija nocna mapa, i pravo mi se svidja.
    Da raj za kamere, al sta njie raj za kamere, svakako ih ima, al sto je najbolje sad im mozes doci iza ledja da te vidi, a on se vidi kad ispali metak (svjetlo iz puscane cijevi) :D
     
  4. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ne mora se uraditi redownload. Meni je bio isti slučaj. Čim se to nekome pojavi, otvoriš EA Shop u Originu, nadješ taj DLC, staviš preko opcije "Add to basket" u korpu i kliknes na buy. Nakon što potvrdiš EULA uslove za kupovinu i klikneš do kraja kupovinu DLC će biti dostupan za preuzimanje.
    Dakle problem je u EA sistemu registracije DLC-a na account. Imitiraju kao da si kupio DLC iako imaš pravo besplatno da ga preuzmeš pa se pri tome moraju potvrditi uslovi kupovine da bi sve prošlo kako treba.

    Eto to je rješenje bez redownloada.
     
  5. veki81

    veki81 Aktivista

    Imam problem sa bf-om evo vec par dana ne mogu uci u igru samo stoji na joining server par minuta i onda izbaci ovo

    [​IMG]

    Odradio 2 puta repair u originu a o restartima da i ne pricam i drajvere od graficke mjenjao ali nista.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako uopste uspijes pokrenuti igru preko kroma ? Meni nece da skine onaj plugin. Jesi li probao pokrenuti sa operom ?
     
  7. veki81

    veki81 Aktivista

    Ma probao sve zivo IE Firefox, ali sam uspio pokrenuti igru ali u 32-bitnom modu sad cu probati ima li kakve razlike u igri nadam se da nema
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Imas ovjdje nekakvu listu, probaj ovo - probaj ono: answers.ea.com/t5/Battlefield-4/We-re-sorry-it-looks-like-your-game-didn-t-start-properly/td-p/2959406/page/3
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma


    Pojavi se gore opcija, " da li zelis da se pokrene u svakom slucaju, i da li zelis iskljuciti ovo nesto..ne zapamti" uradis to, i pokrece regulara-
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Evo sad sam uspio pokrenuti. Pise browser ne podrzava plugin ali kada kliknem na ono HELP izbaci prozor da aktiviram stranicu bez plugina, plug-in free option.
     
  11. dag_sa

    dag_sa Novi član


    I ja sam isto tako. Iskljucio plugin i bez problema pokrenuo, al zato loadout na battlelogu i igrici nije sync-an. E sad jel' to do plugina ili do novog dlc:a vidjecemo. :)
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. NAILS

    NAILS Moderator

  14. veki81

    veki81 Aktivista

    Hahahaha Sameda ukla coek na kraju videa hahahahaa :mrgreen:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  16. veki81

    veki81 Aktivista

    Ma nije citer samo mu krasha racunar :)
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa jesi testirao?
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma prvo moras stajati u redu deseti, petnaesti. Drugo, bilo je sinoc dosta laga. Radi neko vrijeme ok i onda lag-fest. Odigrao jednu partiju, zavrsila i podje sangaj i sruši se server i meni dalje bilo mrsko.

    Evo sada vidim samo jedan server, 60Hz, stoji up.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Da ne trazim staru temu.. instalirah BF3 ali nije bilo karkand dlc-a. Poprilicno se EA support pomucio da mi vrate DLC koji sam vec jednom kupio plus koji dolazi uz premium. Poslije su mi morali natakariti dodatno DLC, ndije veze:

    [​IMG]

    By the way, ko ima trojku preporuka da se malo vrati na stare mape. Odavno se nisam ovako zabavio:

    http://battlelog.battlefield.com/bf3/ba ... 340380542/

    Bili smo dosta bolji tim ali je igra i dalje strašno zabavna.