BH Telecom mobiteli

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by ColdFire, Aug 18, 2008.

  1. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Mah, kada se ovako pogleda "sve", K550 vjerovatno radi FWa i jeste bolji, ali stvarno mi je dosadio mobitel, ono skroz. Aplikacije i fazoni su mi isto isfurali, ne sjecam se kada sam pokrenuo java igru, od programa samo Operu Mini i Gmail (sto i ovdje radi, sa pomenutom manom u Operi, ali to je skoro kod svakog QWERTY modela).

    Pod upravljivost ne znam bas na sta mislis :) Nema nekih problema sa navigacijom u menijima, porukama i sl, ako na to mislis.

    Mislim da nisam gore spomenuo, ali ekran je stvarno neuporedivo bolj, ljepsi i veci, tako da ako nista radi toga je ugodnije raditi. Zvk sa zvucnika je isto ljepsi, K550 fakticki nema nikakvog basa, a ovdje se nazire malko.
     
  2. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ima li olovku?
    Ovo hoce sestra, ja se spremam za G700 :D
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    ček ček hoćeš to uzimati preko bh mobila novi mob? kakav je to g700, jel to kreće nova ponuda bh telekoma?
     
  4. Reznor

    Reznor Overclocker

  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    ma bravo. i ja kontam radije nešto novo taman i slabije za klasu al nek je novo. pošto nisam zahtjevan korisnik uzeo bih nešto od nokie classic ili n73 koji mi je pravo gotivan telefon a ima sve što mi treba sem wirelessa.
     
  6. Reznor

    Reznor Overclocker

    N73 sam imao, i joystick mu je pravo osjetljiv, te softver je malo spor, ali je telefon solidan. Predlazem da pogledas 6120c i E52. Ovaj G700 ima manu habanja tipki. Ali ne vjerujem da bi se meni to moglo desiti ubrzo, jer nisam djilkos koji muci mobitele i baca ih o zid kada nesto zapne. Ne tipkam mnogo i ne pisem romane, a i igre rijetko igram. Vise koristim za office i multimediju. Citam dokumente, pdfove i ponekad prosurfam internetom, poslusam ponekad muziku i radio (jer imam iPod ali nemam radio na njemu). Kamera treba da mi daje koliko-toliko vidljivu sliku, i treba mi macro jer cesto slikam materijal za ispite. Valjda skontam nesto bolje, a ovaj mi se svidja, jer sam se vec toliko navikao na P1i (G700 je na slican fazon uradjen), ali ga moram mijenjati, jer je dotrajao.
     
  7. AhmeT

    AhmeT Overclocker


    Nema olovku jer OS "nije touchscreen". Postoji tipka jedna koja se moze stisnuti u stand by-u i onda se pojave brojevi na ekranu, koji se mogu stiskati. (moze se prebaciti i na slova, za pretragu imenika bez otvaranja slidera) Osim toga, nigdje drugo se ekran na dodir ne moze koristiti.

    Mada u onoj reklami sto furaju, OS na telefonu je Android, ne ovaj LGjev, a kruze price i neke novosti na raznim stranicama da je LG najavio da ce ove godine izbaciti Andorid update za ovaj mobitel, pa su valjda ovi iz telekoma sto su radili reklamu naletili na takvu sliku i koristiti u reklami, a takav model zapravo ne prodaju :)
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    To je onaj LG sto mozes kucat slova preko touch screen-a kad pretrazujes imenik, a ne mozes kucat poruku preko tog istog touch screen-a? Po meni je to rofl zesci :D
     
  9. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Taj :)

    Mah, meni je to prilicno fino, kad hoces nekog nazvat, a hoces u imeniku da pretrazis, ne moras otvarat slajder.

    A i ne vidim zasto bi iko htio kucati poruku sa touch screenom, i to ne full qwerty, kada ima pravu qwerty tast koja je zapravo jako fina. Jedino mozda ovako kad je druga ruka zauzeta xD, pa je bas nuzda otkucati jednom rukom.
     
  10. Reznor

    Reznor Overclocker

    I bolje je, buduci da LGjev touch nista ne valja.
     
  11. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Mozda je radi mog neiskustva, ali ovaj je prilicno dobar za svoju namjenu: kucanje brojeva. Dosta je bolji naspravm cookijevog, a i imao sam prilike na LG Areni probati i na jos par modela, i nisam osjetio da je ijedan nesto narocito bolji.
     
  12. frootek

    frootek Novi član

    Uzeo sam maloprije Cookie, zasad dobar vidjet cemo :mrgreen:
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Ima li ko sa foruma da radi u BHTu? Trebala bi mi jedna usluga, pa ako ima neko, nek se javne na PM :)
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    odakle izvuce ovu temu dragi Devo haha
    6 godina neaktivna :D
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Nisam na mobu mogao naci onu BHT temu xD