Biljni medikamenti

Discussion in 'Generalna diskusija' started by bhd, Sep 11, 2012.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Evo slusam/gledam ove danasnje lijekove lijece sve, cak stavishe lijece te i ako lose igras bf3, kad ga popijes postajes rambo :))

    Salu na stranu...

    Zelim da cujem vasa licna misljenja o koristenju dodatnih hajde da kazemo sirupi/tablete koje potpomazu imunitet, poboljsava cirkulaciju.
    Mislim na one tipa G132 neke koje se mogu uzeti bez recepta, i koje potpomazu tijelo kad vam najvishe treba.

    Bas sam slusao jutros na city-u batko ima gosta, pa ga hvale..
    Mene cisto interesuje, jel ima fajde od takvih stvari da se pojaca imunitet, nije da mi treba, al et... ti sok vitamini nekad nisu losi


    Moje licno misljenje je da je cisti fake.

    citiram: " Ne mozete nista sa jednom kutijom, ona je samo pocetak, morate redovno uzimati " .. kutija kosta 80 maraka ne manje ako se ne varam.
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Mene najvise pizdi to guranje "biljnog" i "prirodnog" u prvi plan,i gljive ludare su biljne prirodne i opijum je biljni,i THC je jos najbiljniji i prirodniji od svega.


    Klasicna zdrava ishrana(voce povrce) i aktivno tjelo(malo sporta ili bicikl il sta bilo pa makar i ljubavnica samo da je se aktivno) su najbolji lijek za sve to sto oni reklamiraju.

    PS: koji je medikament to za popravljanje loseg igranja BF3 da uzmem koju dozu :oops:
     
  3. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Jedina stvar od preparata koju pijem ovako je Cink. Ojacava imuni sistem izmedju ostalog.
    Samo zdrava ishrana, u frizideru ako nadjes 3 stvari koje imaju u sebi vise od jednog E, uzmi sve :)
     
  4. Ninja

    Ninja Komšija

    Ako je "biljno" i "prirodno", naročito ako je neki domaći proizvod, ni ne gledaj u nj. Ima u tome sastojaka koji djeluju, ali je sve to napravljeno ofrlje i djejstvo je u većini slučajeva zanemarljivo.

    Ovo ne važi za kojekakve farmaceutske proizvode do kojih se došlo skupim istraživanjem, a prirodni su isto ko heroin (bilo je biljka nekad u početku, hhh). Govorim o levatskim proizvodima Božen kozmetike i sličnih prevarantskih firmi, o našim proizvođačima "zdrave hrane" itd.
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    naravno da djeluju neki preparati i sastojci a i sami neki produkti,razno povrce,voce,trave itd

    ja sam kupovao G132 i popio sam dvije kutije u neka 3-4 mjeseca i mogu reci da je bilo neke razlike,organizam kao da je laksi,nema potpuhivanja,zgaravica i tako neke nadutosti,covjek se osjeca drugacije

    mislim da ovo nije autosugestija ,jer nisam ni znao sta pijem tacno,mati mi kupila i rekla da je dobro za imunitet
    kasnije nisam kupovao,puno mi para a mati se vise ne nudi da kupi (heh) a meni puno a da imam viska stojanku,opet bi poceo piti
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Trazi da ti neko posalje iz USA ili kupi online, tamo su ti suplementi bagatela u poredjenju s nasim cijenama a kutije im po 1000 tableta :D
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    To sam vidio. Tipa aspirin ne bas on al na taj fazon 5 dolara 1000 tableta

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  8. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ovako-onako moja veza sa zenom koja je imala leukemiju tipa smanjenog broja leukocita, dakle trajno / hronicno imunolosko oboljenje. Pila je Americke "biljne" drazeje "za imunitet" i koje su za svakoga, a koje je US AID donirao tada...prije x godina...

    Licno sam gledao nalaze i slusao izjavu o poboljsanju. Leukociti su jedino uz te medikamente bili vraceni na normalne granice, sto ni jedna terapija nije uspjela do tada...zena se kretala slobodno, a sto do tada nije smjela puno toga...

    Ne sjecam se imena lijeka, ali se sjecam kutije...

    Kutija je zuta oko 15cm x 8 cm x 3 cm i ima print-zlatnu gravuru vrha psenicne stabljike...

    ako nadjem na google, javim...

    Za Cannabis izvor THC-a, kazu da pomaze kod ljudi koji boluju od raka-karcinoma i u Svijetu se vode bitke za legalizaciju konzumacije te biljke kod tih oboljenja.
     
  9. aeRo

    aeRo Komšija

    Ako je neko slucajno zainteresovan za Royal Jelly-maticnu mlijec, nek progoogla pa nek se javi meni.. :smt002
     
  10. sumeir

    sumeir Komšija

  11. Minx

    Minx Aktivista

    Ja sam kupila steviu sa http://www.iherb.com
    Imaju dosta preparata na prirodnoj bazi, dostava do 1,8 kg je 6$ a za prvu kupovinu mozete koristiti kod JOV679 za popust od 5$ na narudzbe do 40$ a preko 40 je usteda 10$.
     
  12. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Od biljnih suplemenata pijem kurkuma tablete. Narucujem ih sa Amazona.

    Uzimam je jer smanjuje inflamaciju u tijelu i čuva mozak. Recimo u Indiji je Alzheimerova bolest 4,4 puta rijedja nego u zapadnom svijetu. To je zato sto oni redovno jedu curry u kojem je glavni zacin kurkuma.

    Pijem i ginseng ali nisam primjetio neke vece dobrobiti osim toga da imam malo jace erekcije. :D

    Ima puno biljnih suplemenata koji su razvikani, a i ono sto procitas na internetu je barem u trecini slucajeva pogresno ili prenapuhano.