Breaking Bad [spoiler alert]

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by XTRage, Apr 10, 2011.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: Breaking Bad

    Eto ne znam bas, ali u principu mogao je ciljati na nekog preko Jesse-jevog ramena ili slicno. Nema nikakve logike da ga onda smaknu.
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Breaking Bad

    Mozda se mislili da ce lakse iz Meksika bez njega, ali se u par trenutaka sve okrenulo.
    Po snimku je definitivno izgledalo kao da ce ga ubiti, namjerno su ovo uradili da se raspravlja do iduce sedmice :D
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Breaking Bad

    Ma slucajnost. Moze biti i greška glumca sa takvom pozom ali, ako se malo bolje pogleda, nije u njega ni gledao.

    Inace je odmah na pocetku rekao da svi idu kuci ili ne ide niko. Nisam kontao da ce onoga ubiti, ali kada potegnu za picem, sjetih se tableta pa se moglo i skontati. Odnosno, nije se bas ni islo da se drzi u tajnosti.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: Breaking Bad

    Evo sta je cudno, kako su mogli znati da ce onaj Don popit pice, i to sa svim ljudima? Naravno tvorci serije su odabrali umjesto njega. :lol:
     
  5. Piroman

    Piroman Komšija

  6. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Re: Breaking Bad

    Zašto Jesse ne bi ubio Gusa i Mikea ? Ne bih se iznenadio da se to desi u sljedećoj epizodi.
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: Breaking Bad

    Ma kakvi. Pa on je skroz na njihovoj strani sad. Oni ga zele kao glavnog kuhara kad srede Waltera.
     
  8. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Re: Breaking Bad

    Znam da je gotovo nemoguće i ne očekujem to uopšte ali me ne bi iznenadilo s obzirom koliko je serija imala wtf momenata do sada
     
  9. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: Breaking Bad

    potpuno se slažem..međutim ne bi me iznenadilo ako bi gus bio potpuno rehabilitiran na neki čudesan način...lik je cool i navijam za to...
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: Breaking Bad

    poceo gledat :p

    prejak pocetak kad ga zena izgotivi :D
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Breaking Bad

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3IdkbUlp6eQ&NR=1[/youtube]


    Bez brade i sa kosom izgleda 10 godina mladje:

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2fXE1bL8Ny8&feature=related[/youtube]

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QbLdWywAqUo&NR=1[/youtube]
     
  12. donjapa

    donjapa Overclocker

    Re: Breaking Bad

    Bio na faksu 2 sedmice taman mi se nakupilo, jos sutra kada izadje nova lijepo cu se obradovati.

    Vraca se serija u fullu!
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Breaking Bad

    Sta reci, Cranston se pretplatio za Emmy-e :D
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Re: Breaking Bad

    Kako sam omrznuo Walta, jedva čekam ga da ubiju :smt003
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Breaking Bad

    Walt-a ce rak uzeti ali on ce biti "pobjednik" citave price plavog meth-a, nijedan drugi scenarij nema smisla.
    I dalje navijam za njega jer bez obzira na greske ipak je on "good guy" pored one svoje kobile i Gus-a.
     
  16. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Re: Breaking Bad

    Good guy je Hank, ja navijam za njega :p
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Breaking Bad

    Ne iznenadi se ako on prvi "nestane" :mrgreen:
     
  18. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: Breaking Bad

    šališ se, zar ne?
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Breaking Bad

    Mora li ovo ići u spoiler? Kao da ćeš nekom nešto pokvarit ako ti predviđaš da će wolter krepat. Beton je zadnja epizoda bila, šteta što moram čekat sedmicu za seriju.
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Breaking Bad

    Pocelo je sa spojlerom (neki su jos na prvoj-drugoj sezoni) tako da nije imalo smisla nastavljati dalje bez tag-a.