Call Of Duty 4: Modern Warfare

Discussion in 'Igre i konzole' started by AdoSA, Jun 14, 2007.

  1. AdoSA

    AdoSA Komšija

  2. Shenron

    Shenron Komšija

    Samo da MP ne pokvare. SP neka bude kakav hoce, ali MP da ne odu previse od CoD1/2 koncepta. I da ne budu pucali na realnost, jer ima previse realnih igara, a CoD se nemoze bas pohvalit sa time i nadam se da ce ostati tako.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne znam u čemo je stvar te igre, ali meni je totalno bezveze. Jebo igru u kojoj je gotov nemoguće umrjet.
     
  4. iskusni

    iskusni Komšija

    To je samo u CoD 2 bilo, odigraj CoD pa onda reci kakva je igra.
     
  5. Esh

    Esh HWB

  6. Raptor

    Raptor Aktivista

    Meni je samo bitno da su izbacili iscuclani WWII ...
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    :cry: :cry: :cry: meni WWII nikad ne moze dosadit...bolje nego ove moderne teme...
     
  8. Raptor

    Raptor Aktivista

    Rokati svabe i co. po ko zna koji put (zijev) ... daj mi nesto normalno bez monstera, aliena i ostalih govana... Kao sto naziv kaze "Modern Warfare"
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    uhh jadne tematike... :mrgreen:
     
  10. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ne izgleda lose, mada mi nekako na traileru vise lici na BF nego na CoD novi :? , a za MP mi je svejedno kakav ce biti, drugu godinu igram CoD 2 preko neta, i kad svi klanovi sa CB-a odustanu od njega i prdju na cetvorku, onda cu i ja preci :mrgreen:
     
  11. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    nakon demo-a cemo diskutovati ....
    u svakom slucaju trebali su uvesti makar u nekom custom modu hladna oruzja tipa
    lopata,pajser,palica,pendrek,plisanog medu...

    meni je cod2 terapija ... jos ako kundakam ljude ... 8)
     
  12. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Nema niko dovoljno "gats" da napravi kontraverznu tematiku... npr. da igramo u svojstvu iračanina domobranca :D, a ako to nije realno pa onda neka bude "historijska fantazija" (History Sci-Fi).

    Bar će se u MP-u moći birati strane :D
     
  13. Moncho

    Moncho Komšija

    pls ne stavljaj cod 1 i cod2 u istu recenicu, isto ce ti reci svi igraci koji su ponikli na cod1 ......, jer cod2 je "BANANA" spram cod1.

    Inace polazem nade u ovaj novi cod4, samo se pitam koju grafu da uzimam ili jos nije izasla, nekako mi strah cekat sa ovom 8800GTS icom ovaj cod4...
     
  14. Peacemaker-HS

    Peacemaker-HS Aktivista

    Otidjite na charlieoscardelta.com, registrujte se i pogledajte HD trailer pa ce vam bit' jasno kakva grafa ce biti potrebna :)
     
  15. Shenron

    Shenron Komšija

    Igram CoD1 od kako je izasao, tako da vrlo dobro znam razlike CoD1 vs CoD2. Ali usporedi CoD1 sa recimo RO, na tu realnost sam mislio. Mrzim FPS-ove koji su ultra realni sa svojim ponasaljem pusaka i umorom vojnika i slicnim pizdarijama.
     
  16. Zombie

    Zombie Aktivista

    Pokvarise sve za ovim modernim ratom, ipak je WWII nesto posebno, pogotovo CoD1...
     
  17. Raptor

    Raptor Aktivista

  18. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    ja hocu luk i strijelu ...hocu noz.... ba necu zolje,laserski navodjene rakete,laserske nisane i pm.... daj mi sjekiru da mlatim.

    inace nema mi nista draze nego uletit snajperisti i izkundaklijat ga pistoljem

    treba nesto za izivljavanje
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Tebi treba Burnout ili God of War. :eek:
     
  20. Goranstein

    Goranstein Aktivista

    Onda cekaj ovo :

    http://www.projectoffset.com/

    i ovo :

    http://www3.elveon.net/en/elveon.html