Cooler Master nagradna igra [16.11-30.11.]

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Nov 15, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Hardware Base u saradnji sa kompanijom Cooler Master organizuje nagradnu igru u trajanju od 16. do 30. novembra u kojoj svi posjetioci naših stranica učestvovanjem u kvizu dobivaju priliku da osvoje neku od vrijednih nagrada koju je obezbjedio Cooler Master.

    Da bi učestvovali u ovoj nagradnoj igri, potrebno je da posjetite ovu web stranicu te tačno odgovorite na svih 7 postavljenih pitanja. U slučaju da na neko od postavljenih pitanja odgovorite netačno, dobit ćete priliku da posjetite Cooler Master web stranicu, saznate nešto više o određenom proizvodu te pokušate ponovo. Na sva pitanja ponuđena su po četiri moguća odgovora od kojih je samo jedan tačan, pa smatramo da nećete imati velikih problema prilikom pronalaska tačnih odgovora.

    Nakon što odgovorite na sedmo, finalno pitanje, dobit ćete priliku da popunite formular u kojem trebate navesti vaše ime i prezime, broj telefona i e-mail, a kroz formu možete dodati i eventualni komentar o nekom od Cooler Master proizvoda, ukoliko ih posjedujete, naravno. U nagradnoj igri učestvuju samo oni igrači koji odgovora tačno na sva postavljena pitanja te popune odgovarajući formular, a 9 dobitnika će biti izvučeno od strane predstavnika Cooler Mastera.

    Pravila

    1. Zbog troškova poštarine i carine, u Cooler Master – Hardware Base nagradnoj igri mogu učestvovati samo posjetioci HardwareBase.net stranica iz Bosne i Hercegovine.
    2. Pobjednici se biraju nasumice sa liste prijavljenih učesnika.
    3. Pobjednici će biti obaviješteni o ishodu takmičenja putem e-maila koji su naveli pri registraciji. Ostavite onaj koji često provjeravate.
    4. Sedam (7) dana će biti dato pobjedniku da potvrdi e-mail u kome se obavještava o pobjedi. Ukoliko taj pobjednik ne pošalje potvrdu u zadatom vremenskom roku, predat će pobjedu. U tom momentu biće izabran novi pobjednik, nasumice, sa liste prijavljenih kandidata.
    5. Prijave koje se pošalju nakon datuma koji je naznačen za ovaj konkurs, neće biti prihvaćene kao validne za učešće.

    Nagrade

    1. Cosmos S

    Cosmos S predstavlja trenutno jedno od najboljih kućišta u Cooler Master ponudi te predstavlja izvrstan balans između naprednog dizajna i funkcionalnosti. Ukoliko tražite kućište koje će vam pomoći da ostvarite idealan protok zraka te ujedno ponuditi dovoljno prostora za montiranje više komponenti, kao i vodenog hlađenja, Cosmos S je kućište za vas. Cosmos S dolazi sa 230mm bočnim ventilatorom, a uz kućište se isporučuje još i gornji, donji i HDD ventilator. O kvaliteti ovog kućišta dovoljno govori i podatak da je dobilo Hardware Base "Editor's Choice" nagradu.

    2. Centurion 590

    Mnogi smatraju da se za najbolje modele lako odlučiti na osnovu njihove cijene te da je pravi izbor zapravo u kategoriji jeftinijih kućišta. Ipak, da Cooler Master vodi računa o svojoj cjelokupnoj ponudi, potvrđuje i kućište Centurion 590 koje je jedno od najprodavanijih kućišta u CM-ovoj ponudi. S obzirom na kvalitet izrade te ono što nudi, Centurion 590 kućište je dobilo Hardware Base "Best Buy" nagradu.

    3. Hyper Z600

    Period u kome je najvažnije bilo sniziti temperaturu procesora bez obzira na buku koju proizvodi ventilator je definitivno iza nas jer sve veći broj kupaca zahtjeva "tišinu" prilikom hlađenja ključnih komponenti unutar računarskog kućišta. Ako tražite potpunu tišinu, Cooler Master Hyper Z600 je hladnjak za vas. Ovaj hladnjak je u stanju da bez upotrebe dodatnog ventilatora hladi određene procesore, a uz dodavanje ventilatora donosi podršku za sve Intel LGA775/LGA1366 i AMD Socket 940/AM2/AM2+ procesore.

    4. PSU Silent Pro M600

    Uz CPU hladnjak poput Hyper Z600, slijedeći korak u kreiranju konfiguracije koja ne proizvodi visok nivo buke je napojna jedinica. Za sve one koji žele sastaviti takvu ili HTPC konfiguraciju, Cooler Master je predvidio Silent Pro M seriju napojnih jedinica koja donosi napajanja sa efikasnošću od preko 85%, modularni dizajn, sve neophodne konektore te ultra tihi 135mm ventilator!

    5. Geminii S Cooler

    Osim po neobičnom dizajnu, Geminii S CPU hladnjak se može se pohvaliti i veoma dobrim performansama prilikom hlađenja Intel LGA775 i AMD Socket AM2/754/939/940 procesora. Na vrhu ovog hladnjaka montiran je 120mm ventilator, dok se toplota sa procesora odvodi preko pet toplovodnih cijevi. Zahvaljujući kompaktnom dizajnu, ovaj CPU hladnjak se može iskoristiti i u manjim ili nekim HTPC kućištima.

    6. NotePal Infinite

    Zahvaljujući svom dizajnu, NotePal Infinite omogućava efikasniji protok zraka do baze notebook računara te uz pomoć ugrađenih ventilatora efikasno hladi vaš notebook računar. Osim mogućnosti kontrole brzine obrtaja ventilatora, tu je mogućnost i podešavanja ugla pod kojim ćete držati vaš notebook računar kako bi isti prilagodili što ugodnijem korištenju.

    7. NotePal X1

    NotePal X1 je još jedno postolje-hladnjak za notebook računare, a podržava sve notebook računare sa ekranom dijagonale u rasponu od 12 do 17 inča. Pored privlačnog dizajna i mogućnosti korištenja notebook računara u prirodnijem položaju, NotePal X1 nudi i mogućnost aktivnog hlađenja notebook računara preko uključenog 120mm ventilatora, čime se produžava radni vijek vašeg notebook računara te istovremeno omogućava lakši i dugotrajniji rad.

    8. Xcraft 360

    S obzirom na nisku cijenu hard diskova, većina vlasnika desktop računara danas na raspolaganju ima više 3.5-inčnih hard diskova, a nakon nadogradnje sa novim diskom većeg kapaciteta, mnogi ne znaju kako najefikasnije mogu iskoristiti "stari disk". Efikasno rješenje je svakako montiranje tog diska u odgovarajuće eksterno kućište čime se dobiva prenosivi hard disk kojeg možete koristiti za backup svojih podataka, ali i kao jednostavan način da presenete podatke na udaljenu lokaciju. Cooler Master Xcraft 360 omogućava montiranje SATA hard diskova te prenos podataka preko USB porta.

    9. Xcraft 250

    Ukoliko masa od oko 1 kg za 3.5-inčno kućište sa odgovarajućim hard diskom za vas ne spada u definiciju mobilnosti, onda svakako razmislite o 2.5-inčnom Xcraft 250 kućištu koje nudi Cooler Master. Bez 2.5-inčnog hard diska, masa Xcraft 250 iznosi svega 140 grama, zahvaljujući činjenici da je proizvod izrađen od kombinacije aluminijuma, plastike i metala. Dimenzije ovog kućišta su 81x19x136mm, a podaci se prenose preko USB porta, dok za hard disk nije potrebno dodatno napajanje.

    Da bi učestvovali u nagradnoj igri, kliknite na link ispod koji će vas odvesti na stranicu koja sadrži 7 pitanja o Cooler Master proizvodima!

    --- NAGRADNA IGRA ---

    Sva pitanja i komentare u vezi ove nagradne igre možete postaviti na našem forumu. Svim posjetiocima Hardware Base web stranica i članovima HWB forum zajednice želimo puno sreće!

    Molimo sve one koji budu obavještavali prijatelje o ovoj nagradnoj igri da koriste link s foruma ili link sa početne stranice: http://www.hardwarebase.net/uradi_sam.p ... _sam_id=77. Također, pozivamo sve koji se uspješno prijave za ovu nagradnu igru da ostave kratak komentar u ovom threadu, navedu utiske, prijedloge i slično.
     
  2. Hansel

    Hansel Komšija

    Link ne radi.
     
  3. Loki

    Loki Komšija

    Ne radi jer igra počinje 16-og? :)


    Z600 ili neki Xcraft ne bi bili na odmet. Da ne pričam kako bi bilo dobro zamijeniti ovaj TT Soprano novim Coolermaster kućištem. :D
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Tako nesto, sada radi :)
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    Pa vec je 16. :wink:
     
  6. Loki

    Loki Komšija

    Haha vidi fakat jest'. :D

    By the way Enise ima pitanje o napojnoj o kojem bi se dalo prodiskutovat'. :D
     
  7. Hansel

    Hansel Komšija

    Požurio sam par minuta. Prokleti bošnjo. :)
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Haha, nisam ga ja sastavlj'o, no odgovor je ipak ocit :)
     
  9. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Prodajem odgovore za cenera :smt003
    (ironican sam)
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Da ne bi bilo zabune, slobodno prijavite porodicu, rodjake, prijatelje i slicno, samo nemojte vise puta ucestvovati sa istim podacima :)
     
  11. sumeir

    sumeir Komšija

    Svaka vam čast stvarno fenomenalan potez od HWB-a, iskreno nemam riječi... nagrade su fenomenalne, nadam se da će bito dosta usrećenih forumaša. Što bi moj dedo kazao "I sirće kad dobiješ na poklon slatko je." :)
    Sretno svima i velika hvala HWB-zu.
     
  12. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Vrlo dobar potez HWB-a....svaka čast enise.
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Ovih dana cemo poslati i kratku obavijest o ovoj nagradnoj igri svim registrovanim clanovima forumima pa se nadam da ce upravo "forumashi" biti vecina medju sretnim dobitnicima! :)
     
  14. sumeir

    sumeir Komšija

    Iz tvojih usta u naše sobe, kućišta i na stolove. :mrgreen:
     
  15. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    I ja sam se tuspasio, kvalitetna nagradna igra.... sad gledaj kako raste broj registrovanih clanova, imam osjecaj da nece biti ono "postam za komsiju"....
    ;)
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Pa ne vjerujem da ce biti nekog narocitog skoka u broju registrovanih na forumu ili aktivnih uopce jer nismo stavili restrikcije tipa "moras biti registrovan na forumu i imati xy postova", no mozda za narednu nagradnu igru nesto tako i napravimo ;)
     
  17. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    I od mene svaka cast. Prezentacija je bash fina, naucio sam nesto novo (hehe :D) a i super bi mi doslo ono napajanje, kad bi me potrefilo :D
     
  18. Moncho

    Moncho Komšija

    ja ocu ono ogromno kuciste sto si mi obecao ispod stola Enise :) :lol:
     
  19. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    meni je obecao 2
    :smt003
     
  20. Juka

    Juka Komšija

    svaka ti dala, pa ko god da dobio... THUMBS UP za brata Enisa....